Havaj 5-0

Sledujte epizody druhé řady každý čtvrtek!

Vysílací časy: Havaj 5-0

Pondělí, 2 Bře
20:00
Hawaii Five-0 202 - Ua Lawe Wale (taken)
Řada 2:
Epizoda 2
Úterý, 3 Bře
20:00
Hawaii Five-0 203 - Kame'e (the Hero)
Řada 2:
Epizoda 3
Středa, 4 Bře
20:05
Hawaii Five-0 204 - Mea Makamae (treasure)
Řada 2:
Epizoda 4
Čtvrtek, 5 Bře
20:00
Hawaii Five-0 205 - Ma'ema'e (clean)
Řada 2:
Epizoda 5
Pátek, 6 Bře
20:05
Hawaii Five-0 206 - Ka Hakaka Maika'l (the Good Fight)
Řada 2:
Epizoda 6

Info

Na začátku druhé řady nacházíme tým 5-0 ve zcela zdecimovaném stavu, který zapříčinil gangster Wo Fat na konci první řady. Vůdce Steve McGarrett (Alex O'Loughlin) je kvůli obvinění z vraždy ve vězení, Kono (Grace Park) je vyšetřována a může přijít o odznak, Danny Williams (Scott Caan) je mimo službu a vyrovnává se s odchodem manželky a dítěte z Havaje. Pouze Chin Ho Kelly (Daniel Dae Kim) má stále šanci vše napravit.

Zásadní pomoc ale nakonec přichází až v podobě velitele Joea Whitea (Terry O'Quinn), McGarrettova bývalého mentora z jednotek SEAL - ten Kellymu pomůže tým obnovit. Podmínkou je ale účast nového člena, bývalé agentky FBI Lori Weston (Lauren German). Ta má ale možná za lubem i něco jiného, než jen dohlížet na tým s neortodoxním McGarrettem v čele. Mezitím jednotku za záhadných okolností opouští analytička CIA Jenna Kaye (Larisa Oleynik), zatímco se ďábelský Wo Fat snaží za sebou zamést všechny stopy.

I v druhé řadě budeme sledovat každý týden vyšetřování jednoho zločinu, McGarrett bude ale také průběžně pokračovat ve vyšetřování započatém jeho otcem, které nakonec vedlo k jeho vraždě. Vyšetřování jej zavede do nebezpečných vod zahrnujících CIA, Wo Fata, zkorumpované funkcionáře a možná i členy 5-0 týmu. Přichystejte se tedy na řadu plnou napětí, vzrušení a několika nečekaných cross-overů se seriálem NCIS: Los Angeles!

Reklama

Featured Gallery

KAPCSOLÓDÓ TARTALOM

Kövess itt