Havaj 5-0

Sledujte druhou řadu každý den na AXN!

Vysílací časy: Havaj 5-0

Neděle, 19 Dub
12:10
Hawaii Five-0 212 - Alaheo Pau'ole (gone Forever)
Řada 2
Epizoda 12
Pondělí, 20 Dub
11:00
Hawaii Five-0 113 - Ke Kinohi (the Beginning)
Řada 1
Epizoda 13
Pondělí, 20 Dub
17:00
Hawaii Five-0 114 - He Kane Hewa 'ole (an Innocent Man)
Řada 1
Epizoda 14
Úterý, 21 Dub
11:10
Hawaii Five-0 114 - He Kane Hewa 'ole (an Innocent Man)
Řada 1
Epizoda 14
Úterý, 21 Dub
17:10
Hawaii Five-0 115 - Kai E 'e (tidal Wave)
Řada 1
Epizoda 15

Info

Na začátku druhé řady nacházíme tým 5-0 ve zcela zdecimovaném stavu, který zapříčinil gangster Wo Fat na konci první řady. Vůdce Steve McGarrett (Alex O'Loughlin) je kvůli obvinění z vraždy ve vězení, Kono (Grace Park) je vyšetřována a může přijít o odznak, Danny Williams (Scott Caan) je mimo službu a vyrovnává se s odchodem manželky a dítěte z Havaje. Pouze Chin Ho Kelly (Daniel Dae Kim) má stále šanci vše napravit.

Zásadní pomoc ale nakonec přichází až v podobě velitele Joea Whitea (Terry O'Quinn), McGarrettova bývalého mentora z jednotek SEAL - ten Kellymu pomůže tým obnovit. Podmínkou je ale účast nového člena, bývalé agentky FBI Lori Weston (Lauren German). Ta má ale možná za lubem i něco jiného, než jen dohlížet na tým s neortodoxním McGarrettem v čele. Mezitím jednotku za záhadných okolností opouští analytička CIA Jenna Kaye (Larisa Oleynik), zatímco se ďábelský Wo Fat snaží za sebou zamést všechny stopy.

I v druhé řadě budeme sledovat každý týden vyšetřování jednoho zločinu, McGarrett bude ale také průběžně pokračovat ve vyšetřování započatém jeho otcem, které nakonec vedlo k jeho vraždě. Vyšetřování jej zavede do nebezpečných vod zahrnujících CIA, Wo Fata, zkorumpované funkcionáře a možná i členy 5-0 týmu. Přichystejte se tedy na řadu plnou napětí, vzrušení a několika nečekaných cross-overů se seriálem NCIS: Los Angeles!

Reklama

Doporučená galerie

Související obsah

Sledujte nás na