Havaj 5-0

Sledujte epizody druhé řady každý pátek!

Vysílací časy: Havaj 5-0

Pátek, 31 Říj
21:00
Hawaii Five-0 217 - Kupale (defender)
Řada 2:
Epizoda 17
Pátek, 31 Říj
22:00
Hawaii Five-0 218 - Leiko (radio)
Řada 2:
Epizoda 18
Sobota, 1 Lis
01:05
Hawaii Five-0 217 - Kupale (defender)
Řada 2:
Epizoda 17
Sobota, 1 Lis
02:00
Hawaii Five-0 218 - Leiko (radio)
Řada 2:
Epizoda 18
Sobota, 1 Lis
18:15
Hawaii Five-0 118 - Loa Aloha (the Long Goodbye)
Řada 1:
Epizoda 18

Info

Na začátku druhé řady nacházíme tým 5-0 ve zcela zdecimovaném stavu, který zapříčinil gangster Wo Fat na konci první řady. Vůdce Steve McGarrett (Alex O'Loughlin) je kvůli obvinění z vraždy ve vězení, Kono (Grace Park) je vyšetřována a může přijít o odznak, Danny Williams (Scott Caan) je mimo službu a vyrovnává se s odchodem manželky a dítěte z Havaje. Pouze Chin Ho Kelly (Daniel Dae Kim) má stále šanci vše napravit.

Zásadní pomoc ale nakonec přichází až v podobě velitele Joea Whitea (Terry O'Quinn), McGarrettova bývalého mentora z jednotek SEAL - ten Kellymu pomůže tým obnovit. Podmínkou je ale účast nového člena, bývalé agentky FBI Lori Weston (Lauren German). Ta má ale možná za lubem i něco jiného, než jen dohlížet na tým s neortodoxním McGarrettem v čele. Mezitím jednotku za záhadných okolností opouští analytička CIA Jenna Kaye (Larisa Oleynik), zatímco se ďábelský Wo Fat snaží za sebou zamést všechny stopy.

I v druhé řadě budeme sledovat každý týden vyšetřování jednoho zločinu, McGarrett bude ale také průběžně pokračovat ve vyšetřování započatém jeho otcem, které nakonec vedlo k jeho vraždě. Vyšetřování jej zavede do nebezpečných vod zahrnujících CIA, Wo Fata, zkorumpované funkcionáře a možná i členy 5-0 týmu. Přichystejte se tedy na řadu plnou napětí, vzrušení a několika nečekaných cross-overů se seriálem NCIS: Los Angeles!

Reklama

Sledujte nás na FB