Myšlenky zločince

Nenechte si ujít nové díly jedenácté řady!

Vysílací časy: Myšlenky zločince

close
Sobota, 25 Úno
Criminal Minds 1122 - The Storm
Řada 11
Epizoda 22
Neděle, 26 Úno
Criminal Minds 1121 - Devil's Backbone
Řada 11
Epizoda 21
Pondělí, 27 Úno
Criminal Minds 1016 - Lockdown
Řada 10
Epizoda 16
Úterý, 28 Úno
Criminal Minds 1107 - Target Rich
Řada 11
Epizoda 7
Úterý, 28 Úno
Criminal Minds 1108 - Awake
Řada 11
Epizoda 8
axn-criminal-minds-11

Info

Myšlenky zločince jsou strhujícím seriálem o elitním týmu analytiků FBI, kteří sestavují osobnostní profily sériových vrahů. Snaží se proniknout do jejich temné a komplikované mysli, aby předešli dalším vražedným útokům. Nejzkušenějším článkem týmu a zakládající členem je David Rossi (Joe Mantegna), jednotku však vede zvláštní agent Aaron Hotchner (Thomas Gibson) - muž se smyslem pro rodinu, který dokáže z lidí dostat pravdu a odhalit jejich tajemství. Mezi jejich spolupracovníky patří zvláštní agent Dr. Spencer Reid (Matthew Gray Gubler) - nepochopený génius, zvláštní agent Derek Morgan (Shemar Moore) - expert na zločiny z posedlosti, Jennifer "JJ" Jareau (A.J. Cook) - bývalá spojka s médií a policií, jež se stala regulérní členkou týmu, a Penelope Garcia (Kirsten Vangsness) - počítačová kouzelnice s unikátním kouzlem. Každý člen týmu přichází s vlastním okruhem expertíz vymezujících útočníkovy motivace a určující emocionální impulsy, které mohou odstartovat další zločin.

Kromě Alex Blake (Jeanne Tripplehorn), která na konci deváté řady rezignovala, se v desáté řadě vrátí všichni dosavadní členové týmu. Místo Alex se v seriálu objeví nová posila v podání Jennifer Love Hewitt. Její postava Kate Callahan je bývalou agentkou FBI v utajení, jíž mimořádné schopnosti zajistily místo v jednotce behaviorální analýzy.

V jedenácté řadě tým po odchodu Kate Callahan hledá novou posilu. Mezi uchazeče patří i forenzní antropoložka Dr. Tara Lewis (Aisha Tyler), která s nadšením pomáhá při vyšetřování. Jednotka mezitím za případy cestuje do velkých metropolí i menších měst, a dostanou se dokonce do komunity kompletně obývané sexuálními útočníky. 

Reklama
Reklama

Sledujte nás na