Od soumraku do úsvitu

Dále na programu: Pátek, Říjen 28

Vysílací časy: Od soumraku do úsvitu

close
Pátek, 28 Říj
From Dusk Till Dawn 102 - Blood Runs Thick
Řada 1
Epizoda 2
Sobota, 5 Lis
From Dusk Till Dawn 103 - Mistress
Řada 1
Epizoda 3
Sobota, 12 Lis
From Dusk Till Dawn 104 - Let's Get Ramblin'
Řada 1
Epizoda 4
Neděle, 13 Lis
From Dusk Till Dawn 104 - Let's Get Ramblin'
Řada 1
Epizoda 4
Sobota, 19 Lis
From Dusk Till Dawn 105 - Self-contained
Řada 1
Epizoda 5
From Dusk Till Dawn

Info

Seriál od Soumraku do úsvitu se točí kolem bankovního lupiče Setha Gecka (D. J. Cotrona) a jeho násilného a nepředvídatelného bratra Richarda "Richieho" Gecka (Zane Holtz), které se po jejich posledním krvavém kousku snaží vypátrat FBI i texaští rangeři Earl McGraw (Don Johnson) a Freddie Gonzalez (Jesse Garcia). Během svého útěku do Mexika bratři narazí na pastora Jacoba Fullera (Robert Patrick) a jeho rodinu, která se záhy stává jejich rukojmím. Únos se ale značně zkomplikuje, když skupinka dorazí do striptýzového klubu provozovaného krvechtivými upíry.

Ve druhé řadě se vztahy prohlubují a komplikují, když se všichni snaží vrátit svůj život do normálních kolejí. Santánico a Richie nyní žijí nedaleko Houstonu a jsou partnery ve zločinu, Seth a Kate přežívají jako bezvýznamní zlodějíčci na jih od hranic a Freddie Gonzalez je posedlý ochranou své manželky a dcerky. Carlose Madrigala a Scotta Fullera návštěva Titty Twisteru zcela proměnila. Všichni se znovu setkají – a tentokrát budou čelit ještě větší hrozbě.

Seriál rozšiřuje děj původního filmu, přidává nové postavy i příběhy a zkoumá mezoamerickou mytologii za tvory obývajícími nebezpečný strip klub. Za televizní verzí stojí tvůrci filmu - Robert Rodriguez a Quentin Tarantino.

Reklama
Reklama

Sledujte nás na