Profil zločinu

Sledujte šestou řadu!

Vysílací časy: Profil zločinu

close
Středa, 29 Bře
Profilage 608 - Ovni
Řada 6
Epizoda 8
Pondělí, 3 Dub
Profilage 609 - Les Poupées
Řada 6
Epizoda 9
Úterý, 4 Dub
Profilage 609 - Les Poupées
Řada 6
Epizoda 9
Středa, 5 Dub
Profilage 609 - Les Poupées
Řada 6
Epizoda 9
Pondělí, 10 Dub
Profilage 610 - Alice
Řada 6
Epizoda 10
axn-profilage-5-1600x900

Info

Chloé Saint-Laurent je psycholožka se specializací na kriminologii. Díky svým znalostem a výjimečné citlivosti dokáže dešifrovat myšlení zločinců a vrahů a pomáhá tak policii řešit ty nejspletitější případy. V prvních dvou řadách se dostala do týmu s detektivem Matthieu Péracem, spolehlivým mužem s pevnými zásadami. Přestože byli oba opakem toho druhého, vytvořili výbušnou, ale schopnou dvojici vyšetřovatelů. Po jeho tragické smrti musí Chloé pracovat s detektivem Rocherem, nevrlým policistou s tvrdohlavou povahou.

Na začátku 6. série, po tom, co strávila šest měsíců v psychiatrické léčebně, se Chloe vrací do zpět do práce, avšak zůstává stále šokována z Fredovy smrti. Protože se necítí ve své kůži, najde ji prozatím Lamarck práci v archivu. Hyppolite se zatím topí v žalu a hořkosti a pronásleduje všechny nové poručíky, kteří nahradili Freda. V houstnoucí atmosféře se stane Rocher svědkem únosu osmnáctileté dívky. Je mu zakázáno vyšetřovat, a proto se do případu ponoří Chloe...

V šesté sezoně se diváci rozloučí s Odile Vuillemin, sledujte proto nové díly a nenechte si uniknout její závěrečné sbohem!

Reklama
Reklama

Sledujte nás na