Vlčí mládě

Sledujte třetí řadu každou sobotu odpoledne!

Vysílací časy: Vlčí mládě

Sobota, 1 Srp
16:25
Teen Wolf 312 - Lunar Ellipse
Řada 3
Epizoda 12
Sobota, 1 Srp
17:15
Teen Wolf 313 - Anchors
Řada 3
Epizoda 13
Neděle, 2 Srp
00:35
Teen Wolf 312 - Lunar Ellipse
Řada 3
Epizoda 12
Neděle, 2 Srp
01:30
Teen Wolf 313 - Anchors
Řada 3
Epizoda 13
Neděle, 2 Srp
03:05
Teen Wolf 312 - Lunar Ellipse
Řada 3
Epizoda 12
teen_wolf_season_3_940x529

Info

Vlčí mládě je vzrušující a napínavé drama o přeměně odehrávající se na pozadí života současných teenagerů, jehož základem je romantický příběh o zakázané lásce. Jedná se o svěží a odlišný pohled na stejnou látku jako ve filmu Školák vlkodlak.

Scott McCall, věčný outsider ignorovaný okolím, touží po alespoň minimálním uznání, které by jej vytrhlo z každodenní středoškolské anonymity. Když se jedné noci přidává v lesích k policejnímu pátrání po mrtvém těle, setkává se v temnotě s tajemným tvorem. Je pokousán a jen stěží unikne útoku, další den jej však ve škole čeká překvapení a jeho život už nikdy nebude jako předtím.

Druhá řada začíná, když nový člen Argentovy rodiny přijíždí na Beacon Hills a Scott a Allison jsou nuceni i nadále tajit svůj rozvíjející se vztah. Ve stejnou dobu je Derek Hale posedlý získáním síly jako nový Alfa a nabírá do své smečky členy, včetně čerstvě pokousaného Jacksona. Zatímco Derekovým cílem je získat Scotta do své skupiny, Argentova rodina začíná z Allison trénovat schopného lovce vlkodlaků.

Ve třetí řadě se studenti Beacon Hills High vracejí z prázdnin - vztah Scotta a Allison skončil, a Scottův nejlepší přítel Stiles se společně s Lydií zapletl do detektivní práce. Lydia se mezitím vyrovnává s rozchodem s Jacksonem, jenž se odstěhoval do Londýna. Derek, Isaac a Peter zkoumají Alfa smečku, která přišla do Beacon Hills a unesla Boyda a Ericu. Isaaca, jenž byl také chycen, osvobodí neznámá dívka...

Reklama