Vražedná práva

Třetí řada pokračuje od 1. března!

Vysílací časy: Vražedná práva

close
Středa, 1 Bře
How To Get Away With Murder 308 - No More Blood
Řada 3
Epizoda 8
Čtvrtek, 2 Bře
How To Get Away With Murder 308 - No More Blood
Řada 3
Epizoda 8
Středa, 8 Bře
How To Get Away With Murder 309 - Who's Dead?
Řada 3
Epizoda 9
Čtvrtek, 9 Bře
How To Get Away With Murder 309 - Who's Dead?
Řada 3
Epizoda 9
Středa, 15 Bře
How To Get Away With Murder 310 - We're Bad People
Řada 3
Epizoda 10
htgawm1600x900

Info

Inteligentní, charismatická a svůdná profesorka práv Annalise Keating (Viola Davis) se zaplete se do velmi ošemetné situace společně se čtyřmi studenty navštěvujícími její seminář. Ti netušili, že již brzy budou muset naučené informace a schopnosti použít ve skutečném životě. Brilantní, sexy právní thriller plný napětí mají na svědomí producentky Shonda Rhimes a Betsy Beers, které se podílely na úspěšných seriálech Chirurgové a Skandál.

Na začátku druhé řady jsou studenti stále v šoku ze Rebecčina zmizení. Zatímco se ale Annalise a Frank snaží zjistit, kdo ji zabil, musí všichni jednat nenápadně a zabývat se dalšími právními případy. Nová řada přinese i nové postavy, diváci se tak mohou těšit na Kendricka Sampsona známého ze seriálu Upíří deníky nebo na Famke Janssen, která se v několika epizodách objeví jako brilantní a uznávaná obhájkyně.

Ve třetí sérii se Annalise ze všech sil snaží, aby z jejích studentů byli co nejlepší obhájci. Představí se nám tak hned několik nových postav. Frank se však ztratí a Annalise a Nate se ho snaží najít, přitom vrah Wallace Mahoney je nenalezen. A navíc někdo spálí na popel Annalisin dům!

Reklama
Reklama

Nejnovější obsah

Sledujte nás na