7 celebrit, které milují DIY

axn-diy-makers-1600x900

Připravte se na domácí pečení a hodiny pletení!

Nic obyčejné smrtelníky nezajímá tolik, jako soukromý život celebrit, poté co zjistí, že se vlastně tolik neliší od toho našeho. Následujících sedm celebrit je důkazem, že ani domácí kutili mezi celebritami ještě nevymřeli. Ba právě naopak, některé z následujících celebrit se rozhodly svůj život zasvětit DIY! Takže se připravte na domácí koláče a řezbářství, zde jsou celebrity, které milují kulinářství a rukodělné práce! 

SYLVESTR JE ZNOVU PŘIPRAVENÝ DO AKCE!  

1. Gwyneth Paltrow: Patří mezi celebrity, které DIY berou smrtelně vážně. Nejenže zdobí svůj dům, ale také pěstuje zeleninu a ovoce na vlastní zahradě. Dokonce napsala i knihu o zdravém stravování! 

(Getty Images) 

2. Zooey DeschanelKdyž se blíží Vánoce nebo nějaké svátky, mnohé celebrity velmi rády něco ukuchtí!

(Twitter/@ZooeyDeschanel)

3. Jessica Alba: Její Twitter je plný všemožných DIY projektů a domácích receptů!

(Twitter/@jessicaalba)

4. Hanson: Indie rockeři se rozhodli jít ještě dál a momentálně mají na trhu pivo, které se jmenuje podle jejich velkého hitu MMMHops...asi je ale jasné, že oni to pivo doma přímo nevaří. 
 
(Twitter/@MmmhopsBeer) 

5.  Blake Lively: Populární herečka si oblíbila aranžování květin a pečení koláčů.

(Getty Images) 

6. Cara Delevingne: Do klubu pletení se přidala i Cara Delevingne, která neváhala a ve volné chvíli si pletla svoji čepici přímo během London Fashion Week.

7. Nick Offerman: Tenhle mužný chlápek z pořadu Parks and Recreation se drží v roli i mimo natáčení, protože v reálném životě vlastní řezbářství!

(Twitter/@offerman_shop)