Randí spolu Claire a Jamie ze seriálu Cizinka i ve skutečnosti?

axn-outlanderdating-open

Caitriona Balfe a Sam Heughan prozradili pravdu!

Je těžké nevšimnout si, jaká je chemie mezi oběma hvězdami seriálu Cizinka, Caitrionou Balfe a jejím seriálovým manželem Samem Heughanem. Jejich přitažlivost ale nekončí na televizních obrazovkách - pokaždé, když je vidíme spolu během rozhovorů či promo akcí, oba vždy zcela září, když jsou spolu.

GALERIE: PŘINÁŠÍME OCHUTNÁVKU Z DRUHÉ ŘADY SERIÁLU CIZINKA

Je jen přirozené, že se v posledních měsících objevují fámy o tom, že se jejich láska přenesla ze seriálu i do jejich skutečného života. Nový sexy cover magazínu Entertainment Weekly tyto domněnky jen podpořil! Jaká je tedy skutečnost?

(Foto: Sony Pictures Television/Europress/Getty Images)

"Upřímně, už mě ty debaty přestávají bavit," svěřila se Caitriona v rozhovoru. "Je to fantazie. Je to naše práce. V soukromí jsme zcela jiní. Jsme nejlepší přátelé. Od okamžiku, kdy jsem se potkali, jsme spolu vycházeli. Sam je jeden z nejvelkorysejších lidí vůbec. Skvělý chlap, úplně bez ega."

Na druhou stranu je tu Sam, kterému je skoro líto, že musí fanoušky zklamat tím, že spolu nejsou v romantickém vztahu: "Je mi z toho trochu smutno, ale alespoň to znamená, že jsme dobře odvedli svou práci. Je to zvláštní. Stále se vyrovnávám s tím, jaké to je, když lidé sledují váš osobní, stejně jako veřejný život. Občas je to zábavné. Ale ona je úžasná. Jsme velmi dobří přátelé."

Otázka tedy byla zodpovězena. Alespoň prozatím. Sam totiž ještě zavtipkoval: "Myslím, že jen čekám na moment, kdy si dá moc whiskey, a pak s tím budeme souhlasit."