Romance ze seriálu Cizinka v gifech

outlander-1

Jak se Claire a Jamie dali dohromady? Následující gify vám to názorně ukážou!

Caitriona Balfe, představitelka Claire Randall ze seriálu Cizinka, přiznala, že natáčení odvážnějších scén není žádná legrace a tak spolu s jejím seriálovým milencem Samem Heughanem (v seriálu hraje mladého Skota Jamieho Frasera) před nástupem na plac popíjeli na uvolnění whiskey. A že pak výsledek stál za to! Jak se ale vůbec Claire a Jamie dostali do takto choulostivé situace? Následující gify vás provedou jejich romancí a vše bude hned jasné!

GALERIE: SEXY MODELINGOVÉ FOTOGRAFIE CAITRIONY BALFE

Jamie a sassenach jsou již svoji a jejich přitažlivost je nepopiratelná. Ze začátku to ale mezi nimi vypadalo trochu jinak...

Rozdíly mezi nimi se zdály nepřekonatelné a měli jen málo společného.

Navíc to vypadalo, že Jamie stojí spíše o Laoghaire.

Claire zase musela čelit jiným pokušením!

Situace se ale pořádně zkomplikovala a bylo třeba Claire zachránit před ďábelským Jackem Randallem. Nebohá hrdinka se tedy musela provdat a Jamie byl tím, kdo se "obětoval".

Aby byl sňatek prohlášen za platný, bylo nutné jej dovršit řádnou novomanželskou "akcí". Claire se nejprve snažila držet si od Jamieho odstup, nakonec ale prožili vskutku žhavou svatební noc.

Už nebylo třeba nic zapírat. Bylo jasné, že touží jeden po druhém.

A často a s chutí to dávali najevo!

Podle Caitriony by se prý ani druhá řada v tomto ohledu neměla držet zpátky.

Zajímavost na konec: Svatební noc byla první sexuální scénou, kterou kdy Caitriona natáčela. Jako bývalá modelka Victoria's Secret však s nahotou neměla problémy.