5 zimních filmů, které vás zahřejí!

winterfilmstb

Všude sněží a je mráz, ale my víme, jak vám zvednut náladu!

Leden, stejně jako začátek roku, dokážou být pěkně depresivní (zvláště, když se jedná o pondělí v lednu). Navíc pokud jste se právě vrátili z dovolené, tak se vám zrovna nechce pracovat, navíc je venku studeno, mrazivo a nic vás pořádně nebaví. Rozhodli jsme se vám ale s touto částí roku trochu pomoci. A kdo jiný by vás mohl zachránit, než svět filmu. V tomto článku najdete 5 filmů, které se sice odehrávají v zimě, ale zaručeně vám pomohou právě tohle období překonat! 

                                  5 APOKALYPTICKÝCH FILMŮ, KTERÉ MUSÍTE VIDĚT

1.    Prázdniny – vtipný, hřejivý snímek, ve kterém hrají hvězdy první velikosti (Kate Winslet, Cameron Diaz, Jude Law a Jack Black) a skvělý soundtrack. To vše dohromady tvoří skvělý film, který je jednou z nejlepších romantických komedií za posledních několik let. Takže se stačí jen zavrtat do deky a sledovat film, který vám určitě vykouzlí úsměv na tváři! 

(Universal Pictures)

2.     Ledové království – jaký by to byl seznam zimních filmů bez této klasiky? I když už jsou to neuvěřitelné tři roky od jeho premiéry, snad každý si velmi dobře pamatuje ústřední píseň a příběh Elsy a Anny vezme za srdce i ty největší škarohlídy! 

(Walt Disney Studios)

3.     Na hromnice o den více – Kdo by neznal Billa Murrayho v nesmrtelné klasice o stále se opakujících Hromnicích?

(Columbia Pictures)

4. Lásce na stopě – další film pro všechny romantiky, kteří potřebují znovu nastartovat své naděje a věřit, že je stále magie kolem nás.

(Miramax Films)

5.     Happy Feet – tančící tučňák, kterému se podařilo proniknout díky tanci do našich srdcí. Právě tento hudební animovaný film určitě rozjasní váš den i v těch nejnižších teplotách.

(Warner Bros. Pictures)