Nesmysly, které Hollywood tvrdí o ženách

red-hollywoodwomen-main

Můžete být krásná a inteligentní, stejně ale skončíte s blbcem!

Hollywood má hodně divnou představu o tom, jaké je to být ženou. V následující novince najdete ty nejhorší stereotypy, kterými nás tvůrci krmí - snad si jich příště při sledování filmu či seriálu všimnete a nepadnete tak do pasti filmařů, kteří se z nebohých žen a dívek snaží udělat bezmocné oběti nebo to největší zlo na světě!

GALERIE: HEREČKY, KTERÉ ŘEKLY NE PLASTICKÉ CHIRURGII

Pokroucený pohled na ženy č. 1: Kráska a zvíře

Ať už je žena ve filmu jakkoliv krásná, inteligentní a zábavná, vždycky se k ní najde ta správná polovička - neohrabaný trumbera nebo neotesanec, který se jí dostane do kalhotek a pak jí zlomí srdce.

(Universal Pictures)

Pokroucený pohled na ženy č. 2: Dáma v nesnázích

Dekády feminismu nic nezměnily na tomto nesmrtelném stereotypu. Buď jste slabá chudinka, která sama nic nezmůže, nebo drsňačka, která vše drží v sobě, tajně ale touží, aby se našel její zachránce!

(Orion Pictures)

Pokroucený pohled na ženy č. 3: Silná ženská postava = umí se rvát

Ženská síla nutně neznamená schopnost dát pořádnou ránu, ale také třeba umění udržet si chladnou hlavu a jít si za svými cíli a ideály v jakékoliv situaci. U žen ale takové věci evidentně netřeba - stačí, když vypadají sexy s bouchačkou!

(Columbia TriStar Entertainment)

Pokroucený pohled na ženy č. 4: Nadržená tlusťoška

Pokud má ženská postava nějaké to kilo navíc, je velká pravděpodobnost, že bude vulgární a v hlavě nebude mít nic jiného než sex. Nebo bude zdrojem fekálního humoru. Nebo obojí. Jako by vaše váha byla dokladem k vaší duši!

(Universal Pictures)

Pokroucený pohled na ženy č. 5: Trestání žen

Všimli jste si, že přitažlivé ženy, které jsou nejvíce v kontaktu se svou sexualitou, skončí v rakvi nebo s trestem na krku? Jako by jen muži měli právo dávat svou živočišnou podstatu na odiv. Jen se podívejte, na kterýkoliv horor a dáte nám za pravdu.(Bryanston Pictures)