Gastro blogy inspirované seriálem Hannibal

axn_hannibalgastro

Měli jste někdy u sledování Hannibala hlad? Nyní jej budete mít zase!

Přestože je Hannibal Lecter známý svým kuchařským uměním, jen málokdo z nás by se s chutí pustil do některého z jeho výtvorů - zvláště pokud uvážíme, z čeho své sofistikované chody připravuje. Přesto se našli lidé, které jeho kuchařský um inspiroval - a pustili se do vytváření gastro blogů podle tohoto krvavého seriálu!

GALERIE: 10 VĚCÍ, KTERÉ UŽ VÍME O TŘETÍ ŘADĚ HANNIBALA

Nothing Vegetarian

"Nic zde není vegetariánského!" proklamuje motto, z něhož by měl Hannibal jistě radost. Na adrese https://nothingvegetarian.tumblr.com najdete řadu seriálových gifů, z nichž se vám budou sbíhat sliny, vtipných memů a obrázků či citátů. Pokud si chcete Hannibala a jeho kulinářské výtvory připomenout, toto je to pravé místo!

 

Feeding Hannibal

"Je čas na Hannibalovu večeři - a vy jste zváni!" Janice Poon je food stylistkou seriálu Hannibal a na webové adrese  https://janicepoonart.blogspot.com/ najdete její osobní blog, v němž se můžete vypravit do zákulisí seriálu. Dozvíte se tak nejen recepty gurmánských pokrmů, které Hannibal v seriálu připravuje, ale také návody, jak uvařit a naservírovat běžné ingredience tak, aby vypadaly jako části lidského těla - pokud máte pocit, že by se vám něco takového mohlo někdy hodit (doufejme, že ne). Janice je naštěstí umělkyně nejen co se týče jídla, ale dokáže také vytvořit povedené nákresy chystaných jídel. Navíc má i skvělý smysl pro humor. A malé varování: nikdy se nepouštějte do prohlížení jejího blogu, pokud vám kručí v břiše!

 

The Fannibal Dinner Party

Fanoušci Hannibala by vás rádi měli na večeři - máte zájem? Pokud ano, navštivte adresu https://fannibaldinnerparty.tumblr.com/ kde najdete nejen tradiční porci Hannibalovských gifů, ale také recepty a kuchařské kreace mnoha Fannibalů!

A pokud je vám toto málo, můžete se těšit i na oficiální kuchařku, kterou slíbil showrunner seriálu Bryan Fuller!