5 důvodů, proč Lucy Liu nestárne

axn-lucy-liu-doesnt-seem-to-age-1600x900

Pojďte se podívat, co ji chrání před stářím! 

1. Její vlasy jsou vždy perfektní

Její dlouhé, černé a sexy vlasy hrály vždy velkou roli v jejích postavách, ať už se jednalo o Charlieho andílky nebo vražednici v Kill Billovi. Jako Mia Mason v seriálu Cashmere Mafia měla ale kratší vlasy: "Když byly mé vlasy dlouhé, lidé se mě více stranili," přiznala se herečka. Nyní se naopak cítí více přístupná okolí. A můžeme navíc dodat, že herečka vypadá i více mladší. Lucy je pověstná tím, že miluje šampony, které mají bylinkový nádech, protože je trochu alergická na ostré vůně. Takže si své vlasy většinou nechává jen tak uschnout a jen zřídkakdy je fénuje.

 (CBS)

2. O svoji pleť se zodpovědně stará
"Musím být velmi opatrná a nanášet si pravidelně na pleť opalovací krém, nosit klobouk a ještě si dávat kapesník za krk, protože moje pleť je hodně náchylná na sluneční světlo." Přiznala se Liu. Ve dnech, kdy nepotřebuje nosit make-up, Liu svoji pleť čistí ráno a večer žínku a vodou, a nepoužívá žádné mýdlo.

Ale protože je herečka, je péče o její pleť daleko komplikovanější.

Po celodenním natáčení používá odličovač očí. Pak používá mýdlo a žínkou si umyje obličej. Poté používá krém s aloe vera a kapkou oleje, který si vmasíruje do obličeje. V zimě navíc používá vysoce hydratační krémy, které chrání její pleťpřed vysoušením a v létě chrání před sluníčkem.

(Getty Images) 

 

3. Její motto je zůstávat stále fit

“Pilates a běh mi pomáhá vyčistit moji mysl a také se při nich dobře protáhnu. Pilates mi navíc pomohly rozpohybovat i svaly v těle, o kterých jsem ani nevěděla." Navíc díky tomu, že herečka nemá dlouhé nohy, stačí ji běhání a pilates.

4. Zdravá strava je lepší než dieta

Kromě toho, že pravidelně cvičí, nezapomíná herečka ani na zdravou stravu: "Když jdu cvičit, nejím před tím žádnou těžkou stravu ani sladké, protože se chci při cvičení cítit dobře a nemít žádné výčitky svědomí." Herečka pije před polednem jen šálek džusu, který je většinou banánový. Když má ale pořádný hlad, rozhodne se si dát snídani, která se skládá z burrita se špenátem, smaženého vejce a rajčat. Na oběd si pak dává rybu se zeleninou nebo salát, vegetariánskou pizzu nebo těstoviny.

 (Getty Images) 

5. Její největší nástroj na krásu

Když zrovna Liu netrénuje v New Yorku a nedělá pilates, jejím největším tahákem na krásu je akupunktura. “Moji rodiče praktikovali akupunkturu, tak jsem to od nich převzala. V dávných dobách se věřilo, že dokáže člověku prodloužit život a povím vám, že to opravdu funguje. Navíc vám akupunktura pomůže při hubnutí a zlepší stav pokožky.”

Nyní už je jasné, proč tato americko-asijská kráska vypadá lépe než když předtím! Dokázali byste vydržet její program proti stárnutí nebo byste polevili po prvním kilometru a první cukrárně? Rozhodně to ale stojí za pokus!