Lucy Liu a Jonny Lee Miller jsou sehraná dvojka, máme důkazy!

axn-lucy-liu-and-jl-miller-are-best-friends-1600x900

Sherlock nebo Joan? Toť otázka!

Uvažovali jste někdy, jaké asi panují vztahy mezi Jonny Lee Millerem a Lucy Liu, tedy hlavními hvězdami seriálu Jak prosté? Pokud bychom měli soudit podle následujícího mini rozhovoru, který poskytli serveru BuzzFeed, pak jsou nadmíru přátelské!

Lucy: "Pracujeme spolu již čtyři roky, myslím, že je to nejdelší doba, po kterou jsem někým pracovala." Kdyby to mělo záležet na nás, chtěli bychom, aby jejich pracovní vztah trval mnohem déle.

 Jonny: "Lucy je neuvěřitelně soustředěná a má schopnost zapomenout na všechny vnější podněty, což mi přijde velmi užitečné."

Nejen představitel Sherlocka má ale pro svou kolegyni slova chvály, i ona si cenní jeho předností: "Má úžasnou schopnost vzít dialog a nejen si jej zapamatovat, ale proměnit jej. Vezme dialog a vytvoří z něj něco živého."

Na otázku, kdo z jejich postav má doma doslova kostlivce ve skříni, se jejich odpovědi poněkud lišily. Lucy rychle a odhodlaně odpověděla "Sherlock!" Jonny Lee Miller byl ale jiného názoru: "Bude to Joan, z jejích studentských let na medicíně."

A kdo by podle nich vyhrál v pokeru díky dokonalému blafování? Jonny byl přesvědčen, že by to byla Watsonová, Lucy to ale vidí jinak: "Myslím, že by to byl Sherlock, byl by mnohem více rezervovaný."

Alespoň na jedné věci se ale shodli - Sherlock ani Joan se nedívají na Kriminálku Las Vegas!

Lucy: "Myslím, že ani jeden z nás na to nemá čas."
Jonny: "Sherlock se na televizi nedívá."

Vy se na ni ale určitě dívejte, alespoň když na AXN běží seriál Jak prosté!