Žena, která si získala oba Sherlocky!

axn-sherlock-index_0

Možná jste si téhle maličkosti ani nevšimli...

Možná byl Sherlock Holmes atletické postavy a velkého intelektu, ale většinu svého zjevu a talentu využil pro skládání logických nesrovnalostí než prohánění ženských sukní. Existovalo jen velmi málo žen, které ho nějakým způsobem zaujaly nebo upoutaly jeho pozornost. Většinou ho na nich upoutala jejich inteligence a jakási schopnost se mu vyrovnat... Kam tím míříme? K tomu, že není jednoduché se vyrovnat Sherlockovi a získat si jeho zájem. Přesto se to však jedné ženě povedlo a dokonce dvakrát!

CO JSTE NEVĚDĚLI O SHERLOCKU HOLMESOVI?

(Warner Bros. Pictures)

Tou ženou je Rachel McAdams. Nejenže se jí povedlo v roli Irene Adler získat lásku Sherlock Holmese, když ho hrál Robert Downey Jr., ale také nedávno do ní byl zamilovaný Dr. Strange, kterého hrál nikdo jiný než slavný anglický herec Benedict Cumberbatch! A Benedict Cumberbatch hraje přece také moderního Sherlocka Holmese v BBC adaptaci. Ha! Vsadíme se, že vám takový malý detail unikl! 

(Warner Bros. Pictures/ Marvel Studios)


Kdo by si myslel, že se jedné ženě povede omotat si kolem prstu ne jednoho, ale hned dva Sherlocky! Tomu se říká sexappeal ;)