Co si myslí Dan Aykroyd o nových Krotitelích duchů?

axn-aykroyd-about-the-new-ghostbusters-1600x900

Hvězda původních filmů promluvila!

Dan Aykroyd, který se podílel na scénáři původních Krotitelů duchů a zahrál si jednu z postav, měl to štěstí vidět reboot komediální klasiky. A ve svém komentáři na Facebooku měl pro nový film jen slova chvály!

GALERIE: VŠE, CO JSTE CHTĚLI VĚDĚT O NOVÉM FILMU KROTITELÉ DUCHŮ

"Jako tvůrce originálu: Viděl jsem testovací projekci nového filmu. Kromě úžasných, originálních výkonů ženských i mužských členů obsazení, má více humoru a lekaček než první dva filmy a navíc je tam Bill Murray! Jako jeden z milionů mužských fanoušků a Ray Stantz si zaplatím, abych to viděl a přivedu všechny své přátele!"  

 (Foto: SPE)

To je od Dana Aykroyda pořádná reklama! Je sice pravda, že je výkonným producentem filmu a on i Bill Murray v něm mají camea, a proto není zrovna objektivní, ale jako osoba nerozlučně spjatá s originály se mohl od filmové novinky klidně držet dál. Dan Aykroyd se ale rozhodl pomoci - možná i proto, že film provází bezdůvodná kritika již od jeho oznámení. O tom svědčí i neopodstatněné nenávistné reakce "fanoušků" pod Danovým facebookovým komentářem, kteří jeho hodnocení chápou jako urážku komedie z roku 1984 a jejího sequelu.