Easter eggs v traileru na nové Krotitele duchů

gb

Následující záběry naznačují mnohé!

Vsadíme se, že jste již viděli zbrusu nový trailer na reboot slavné komediální klasiky Krotitelé duchů. Za nebezpečnými přízraky se v něm ženou Kristen Wiig, Melissa McCarthy, Kate McKinnon a Leslie Jones, čtveřice nových hrdinek ale není tím jediným, co jste si z filmové upoutávky mohli odnést. Režisér Paul Feig naznačil, že v následujícím záběru na Time Square je několik easter eggs. My vám je nyní pomůžeme najít!!

V traileru je vidět, že se všechny nápisy a reklamy mění a vypadají, jako by pocházely ze 70. let. V příběhu se tedy pravděpodobně objeví zápletka s cestováním času. Můžete vidět plakát z filmem Taxikář, stejně jako plakát na film herce Borise Karloffa Isle of the Snake People. Pokud se tedy tým bude vracet do minulosti, čekají nás... netrpělivě očekávaná camea?!

Herci z originálu již potvrdili, že se ve filmu objeví, Bill Murray ale tvrdí, že nebude hrát Venkmana. Jak to nakonec vlastně bude si budeme asi muset počkat až do premiéry.

V traileru se objevuje další zajímavá věc. Když je postava Erin (Kristen Wiig) představována jako odbornice na kvantovou fyziku, vidíme na tabuli rozsáhlou rovnici. Na vrchní části tabule se objevuje formule [Pa/Rar(NoxRM)al S+UD1es/Lab]com. Připadá vám povědomá? To bude tím, že na dveřích kanceláře Dr. Petera Venkmana v původním filmu byl úplně stejný nápis.

Jedná se také ale o odkaz na webovou stránku www.paranormalstudieslab.com, kde můžete najít zajímavé materiály k filmu. Určitě si ji běžte prohlédnout!