Laskavý dotek

Žhavý seriál je zpět na AXN!

Vysílací časy: Laskavý dotek

close
Středa, 26 Čvc
The Client List 105 - Try, Try Again
Řada 1
Epizoda 5
Čtvrtek, 27 Čvc
The Client List 105 - Try, Try Again
Řada 1
Epizoda 5
Středa, 2 Srp
The Client List 106 - The Cold Hard Truth
Řada 1
Epizoda 6
Čtvrtek, 3 Srp
The Client List 106 - The Cold Hard Truth
Řada 1
Epizoda 6
Středa, 9 Srp
The Client List 107 - Life Of Riley
Řada 1
Epizoda 7
clientlist2-1600x900

Info

Po cliffhangeru z první řady přichází řada druhá, a ani tentokrát to Riley Parks (Jennifer Love Hewitt) nebude mít jednoduché, ať už v práci či v soukromí. Texaská matka dvou dětí zůstala po odchodu manžela ve finančních potížích a přijala proto práci v zdánlivě obyčejném masážním salónu. Brzy ale zjistila, že její spolupracovnice nabízejí také určité "nadstandardní" služby.

Návrat manžela Kylea (Brian Hallisay) pro ni znamená další problémy - musí se totiž vyrovnávat se svou láskou k němu, ale také vztekem, stejně jako s romantickými city, které chová ke svému švagrovi Evanovi (Colin Egglesfield). Riley rovněž začíná hrát v salónu větší roli, se kterou přichází moc, zodpovědnost, ale také břímě, jež nadále komplikuje její život. V druhé řadě na Riley čekají nové hrozby a problémy, a vypadá to, že ti, na něž spoléhala nejvíce, mají svá vlastní tajemství.

Kromě Jennifer Love Hewitt se v seriálu můžete těšit také na držitelku Zlatého glóbu Cybill Shepherd jako Rileyinu matku Linette a držitelku Emmy Lorettu Devine jako majitelku salónu Georgii.

Reklama
Reklama

Nově na AXN Playeru

Nejnovější obsah

Sledujte nás na