Námořní vyšetřovací služba

Nenechte si ujít nové díly vašeho oblíbeného seriálu!

Vysílací časy: Námořní vyšetřovací služba

close
Sobota, 23 Čer
Ncis 1004 - Lost At Sea
Řada 10
Epizoda 4
Sobota, 23 Čer
Ncis 1005 - The Namesake
Řada 10
Epizoda 5
Sobota, 23 Čer
Ncis 1116 - Dressed To Kill
Řada 11
Epizoda 16
Neděle, 24 Čer
Ncis 1004 - Lost At Sea
Řada 10
Epizoda 4
Neděle, 24 Čer
Ncis 1005 - The Namesake
Řada 10
Epizoda 5
axn-ncis-11

Info

Tým speciálních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, na jaké pozici stojí podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon), houževnatý vyšetřovatel, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty.

V desáté řadě seriálu mohou diváci očekávat mnohé změny. Celý tým se vzpamatovává z tragédie, která se stala na konci deváté série a dále pátrá po zloduchovi Harper Dearingovi. Po útoku na samotné NCIS vydal i prezident prohlášení, aby vše probíhalo s "extrémní opatrností". Všechny síly se soustředí na dopadení zločince! Navíc mezi tím zmatkem a obavami se snaží Ducky zbavit svého zlomeného srdce...

V 11. sezóně se tým NCIS zabývá následky výbuchu. Tony cestuje do Izraele při hledání pohřešované Zivy a Gibbs a McGee míří do Afghánistánu, aby vyřešili vraždu. Nová analytička Eleanor "Ellie" Bishop se připojí k týmu, aby pomohla s případem, který před dvěma lety předpověděla. 

Reklama
Reklama

Nejnovější obsah

Sledujte nás na