5 věcí, které ještě nevíte o Chrisu O'Donnellovi

axn-little-know-chris_odonnell1600x900

Viděli jsme ho ve filmech s Batmanem, zamilovali jsme si ho v Šílené lásce a v žádném případě nesmíme zapomínat na jeho každodenní výkon v Námořní vyšetřovací službě: Los Angeles, ale stále ještě existuje několik věcí, které o herci Chrisu O'Donnellovi jeho fanoušci neví! 

DĚSIVÉ ZÁHADY, KTERÉ MŮŽETE NAJÍT NA WIKIPEDII

1) Má opravdu velkou rodinu. Když se jeho rodina vydá na výlet, musí si rozdělit rezervaci v letadle na dvě skupiny, protože jednu rezervaci jde udělat jen pro šest osob. Jenže on a jeho žena Caroline mají pět krásných dětí! Mít tak rozvětvenou rodinu bylo Chrisovým záměrem už od začátku, protože i on sám pochází ze sedmi dětí! Navíc vždy dával přednost péči o rodinu, než kariéře. Proto si totiž vybral roli v seriálu, kde může trávit šest hodin denně a pak jít domů, než aby se věnoval natáčení filmů, což je časově daleko náročnější. 

(Getty Images)

2) Jeho maminka hrála v seriálu. Ano, pravdu měla malou roličku v Námořní vyšetřovací službě: Los Angeles. Vše totiž začalo při rodinném grilování u Chrise, kde dostal producent seriálu Shane Brennan nápad, že by obě jejich matky mohly hrát v seriálu. Chrisovi i teď jeho maminka čas od času zavolá a ptá se, zda pro ní nemá nějakou malou roli!

3) Servíroval snídani Michaelu Jordanovi v roce 1987. Když se podíváte na následující reklamu, možná si ho ani nevšimnete, ale opravdu, ten kdo podává snídani u McDonald's slavné hvězdě z NBA, není nikdo jiný než mladý Chris! Pro začínajícího herce (a sportovního fanouška) to musela být životní událost!

4) Já závislý na americké reality show Trosečník. A kdo by taky nemilovat těch 43 minut dobře natočeného dobrodružného dramatu?

5) Je skvělý golfový hráč. Ale to možná víte, pokud ho sledujete na Instagramu. Tam totiž na fotkách ukazuje svoje golfové umění nebo se přímo pochlubí nějakým mistrovským golfovým trikem, jako na následujícím videu.           

 

Last minute prep. #attproam @attproam #imhome

Video zveřejněné uživatelem chrisodonnell (@chrisodonnell),Úno 10, 2015 v 3:26 PST