Byla Pauley Perrette zneužita při práci na NCIS?!

abbytb

Herečka se svěřila s důvodem, proč opustila populární seriál!

Pauley Perrette je součástí světa televize již více než deset let, díky své roli Abby Sciuto v "NCIS". Ale jako většina dobrých věcí také to muselo skončit a postava se naposledy objevila ve 22. epizodě 15. série seriálu, který se vysílal v USA 8. května. 

UŽ TEĎ NÁM ABBY CHYBÍ!

(Rob Latour/Variety/REX/Shutterstock)

A zatímco je to pro fanoušky smutný čas, zdálo se, že pro Pauley je to spíš úleva. Po její poslední epizodě udělala herečka šokující prohlášení nad Twitteru o důvodech, proč opustila populární show po 15 sezónách.

To byla jen část zpráv zveřejněných na sociální síti, a přestože Pauley nepopsala detaily, říkala, že v seriálu je nějaký člověk, který krmí veřejnost falešnými zprávami o její osobě. "Velmi bohatý, velmi silný publicistický magnát". Žádná morálka, žádná povinnost k pravdě, a proto jsem toho zanechala, nechtěla jsem žít ve lži a zároveň jsem chtěla chránit své kolegy. Snažím se zůstat klidná. Udělal to."

Její tweety rozčarovaly mnohé fanoušky, nevědí, jak mají naložit s jejími tajuplnými obviněními.

"Mám pocit, že mám chránit kolegy, práci a tolik lidí. Ale za jakou cenu? Nevím. Snažím se udělat správnou věc, a mlčení v mém případě není to, co chci udělat."

Po jejím dalším tweetu společnost CBS učinila prohlášení a uvedla, že "Pauley přišla za námi před více než rokem. Snažili jsme se najít společné řešení." Na oplátku herečka zveřejnila zprávu na Twitteru a poděkovala společnosti CBS, že jí vždy kryla záda.

Zatímco tato zpráva vrhá docela temný pohled na odchod Pauley ze seriálu, její postava s námi zůstává i nadále a proto si jí nenechte ujít na AXN v seriálu Námořní vyšetřovací služba