Co můžete očekávat od druhé řady Nezvěstné?

axn-absentia-season-2-expectiations-2

Co se stane dále v nepředvídatelném příběhu?

Mysteriózní, napínavý thriller a emocionální drama - to je to, co všichni milujeme na oblíbeném seriálu Nezvěstná z produkce AXN. Seriál se ukázal být velmi úspěšný a hodně tomu pomohla i role Stany Katic, které své skvělé herecké schopnosti ukázala už v seriálu Castle na zabití. V první řadě seriálu se představila jako agentka FBI Emily Byrneová, jež se beze stopy ztratila během stíhání jednoho z nejznámějších sériových vrahů v Bostonu a byla prohlášena za mrtvou.

10 NEJSLAVNĚJŠÍCH KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ FBI 

O šest let později byla nalezena polomrtvá v jakési chatrči v lesích, přičemž si na nic z celého období své nezvěstnosti vůbec nevzpomínala, což činilo její život ještě náročnějším, zejména když se stala hlavním podezřelým v nových případech vražd. 

(AXN)

Druhá řada Nezvěstné se zaměří na psychologický boj Emily o překonání všeho, co se stalo nejen během let v zajetí, ale také v jejím dětství. Její posedlost hledáním odpovědí na otázky, které ji neustále pronásledují, ovšem odhalí sériového vraha a rozsáhlé spiknutí, které ohrožuje nejenom její rodinu. Jako Emilyn exmanžel a zvláštní agent Nick Durand se ve druhé řadě vrací Patrick Heusinger.

Získá také bostonského detektiva Tommyho Gibbse, kterého hraje Angelem Bonanni, aby prozkoumal její minulost. Emily doufá, že odhalení minulosti jí pomůže vyjasnit to, co se právě děje. Ale jak se objevují nové informace, Emily může riskovat všechno, jen aby odhalila pravdu a ochránila svou rodinu.

Zní to jako opravdu zajímavý začátek nové série, že? Užijte si Nezvěstnou každou středu ve 22:00 na AXN!