Oblíbený seriál Nezvěstná se vrátí na AXN s druhou řadou v roce 2019!

axn-abselntia-2-s-2

Máme pro vás úžasnou novinu!

Společnost Sony Pictures Television dnes oznámila, že v příštím roce na svém kanálu AXN ve střední Evropě (Polsko, Rumunsko, Maďarsko, Bulharsko, Česko, Slovensko, Bosna a Hercegovina, Chorvatsko, Slovinsko, Makedonie, Černá Hora, Srbsko a Moldavsko) uvede další řadu kritiky oceňovaného detektivního seriálu Nezvěstná. Natáčení druhé série krimi thrilleru právě probíhá v bulharské Sofii.

Děj seriálu, ve kterém hlavní roli ztvárnila Stana Katicová (Castle na zabití), sleduje agentku FBI Emily Byrneovou (Stana Katicová), jež se beze stopy ztratila během stíhání jednoho z nejznámějších sériových vrahů v Bostonu a je prohlášena za mrtvou. O šest let později je nalezena polomrtvá v jakési chatrči v lesích, přičemž si na nic z celého období své nezvěstnosti vůbec nevzpomíná. Po návratu domů zjistí, že se její manžel znovu oženil a jejího syna vychovává cizí žena. Zanedlouho se zaplétá do nové série vražd.

Ve druhé řadě se Emily podaří najít a zabít svého únosce a pokouší se navázat normální vztahy se svým synem Flynnem a bývalým manželem Nickem. Její posedlost hledáním odpovědí na otázky, které ji neustále pronásledují, ovšem odhalí sériového vraha a rozsáhlé spiknutí, které ohrožuje nejenom její rodinu. Jako Emilyn exmanžel a zvláštní agent Nick Durand se ve druhé řadě vrací Patrick Heusinger.

Seriál Nezvěstná, vyrobený pro mezinárodní síť stanic Sony Pictures Television, produkovala společnost Masha Productions. Seriál vysílá stanice AXN a další kanály Sony ve vybraných regionech Evropy a Latinské Ameriky. Režií byl pověřen Oded Ruskin (Kfulim) a jako výkonní producenti se na seriálu kromě něj podílejí ještě Julie Glucksmanová, Stana Katicová a Maria Feldmanová (Kfulim, Fauda). Režijně se zapojil i také Adam Sanderson a Kasia Adamiková. Scénář k seriálu napsali Gaia Violová a Matt Cirulnick podle pilotního scénáře, jehož autorkou byla původně Gaia Violová.

V dalších rolích se ve druhé řadě znovu setkáme s Matthewem Le Nevezem (Vdova) a Natashou Littleovou (Noční recepční). Le Nevez ztvární postavu Cala Isaaca, drsného bývalého člena speciální jednotky americké námořní armády, vyznačujícího se odzbrojující laskavostí. Cal ví o démonech, jež Emily neustále pronásledují, a ukáže se jako oddaný a sympatický protějšek seriálové hrdinky. Natasha Littleová hraje zvláštní agentku Julianne Gunnarsenovou – krásnou, kultivovanou, záhadnou a chladně výkonnou analytičku FBI, která se po hrůzném teroristickém útoku na Boston stane posilou bostonské pobočky FBI. Vedle S. Kyticové, P. Heusingera, M. Le Neveze a N. Littleové v seriálu uvidíme také Caru Theoboldovou, Neila Jacksona, Angela Bonanniho nebo Paula Freemana.