5 případů, kdy pánská jízda dopadla špatně

axn-mad-dogs-1

Chtěli byste s nimi zapařit? Radši si nechte zajít chuť...

Kdo z nás nikdy nebyl na večírku, který se vymkl kontrole, ať první hodí kamenem. Ať už jste ale zažili během divokých oslav cokoliv, vsadíme se, že to byla procházka růžovým sadem ve srovnání s tím, co si prožijí hrdinové nového seriálu AXN Ničemové. Jejich šílené zážitky ale nejsou ve světě seriálů a filmů až tak ojedinělé. Důkazy následují!

GALERIE: ŽHAVÉ KRÁSKY ZE SERIÁLU NIČEMOVÉ

Pařba ve Vegas

Když se probudíte vedle živého tygra, s cizím miminem, vylomeným zubem a jeden z vaší party chybí, pak vás samozřejmě čeká hodně těžká kocovina.


Projekt X

Pro teenagery nikdy nebylo jednoduché odolávat nátlaku přátel. Zvláště, když chtějí, abyste doma uspořádali oslavu narozenin. V tomto případě se ale dostavilo trochu více hostů, než by kdo čekal, a pekelná jízda může začít.


Road Trip

Co je lepší než pořádná party? Party na kolech známá jako Road Trip! Cesta za zamezením katastrofy (zničení kompromitující sextape omylem zaslané přítelkyni) se zvrhne ve výpravu plnou nehod a šílených zážitků.


Víkend u Bernieho

Pařmenská klasika, v níž jsou dva nic netušící zaměstnanci pozváni do plážového domu svého šéfa. Toho ale někdo zavraždil a pánové se kvůli tomu pochopitelně dostanou do problémů.


Ničemové

A nesmíme zapomenout na nejnovější přírůstek do této kategorie. V seriálu Ničemové si přátelství čtveřice hlavních hrdinů projde hodně náročným testem, v němž se dovolená v ráji promění v bludný kruh vražd a podvodů. Sledujte každé pondělí na AXN!