Bude se natáčet Smrtonosná zbraň 5!

lethalweapontb

Rozhodně na tuhle taškařici nejsou ještě staří! 

Murtaugh a Riggs jsou jedni z nejpamátnějších policistů. V roce 1987 zasáhli kina s třeskem a filmem Smrtonosná zbraň a následovaly tři pokračování, které všichni poctiví akční fanoušci milovali. A nyní tito fanoušci dostanou další dárek, protože se zdá, že Smrtonosná zbraň 5 se bude natáčet již brzy. Níže najdete informace o novém pokračování:

1. Starý tým je zpět! Nebojte se, že se budete muset vypořádat s novými tvářemi, obzvláště poté, co se Smrtonosná zbraň stala synonymem pro Mela Gibsona a Dannyho Glovera. Nemůžeme se dočkat, až se uvidí, co budou jejich postavy dělat!

(Warner Bros. Pictures)

2. Nejen, že hlavní představitelé dostanou své legendární role, ale Richard Donner, který režíroval první čtyři filmy, se také vrací, takže duch franšízy bude zachován.

3. Kromě toho se Channing Gibson postará o scénář. Pokud vám jeho jméno přijde známé, je to pravděpodobně proto, že také napsal scénář pro čtvrtou část série. Jsme zvědaví, jaké Riggs a Murtaughovo nové dobrodružství bude!

(Warner Bros. Pictures)

Žádné další detaily se dosud neobjevily, ale to, co jsme zatím zjistili, stačí na to, abychom byli nadšeni pro nový tým Gibsona a Glovera!