Plánuje Daniel Craig natáčet dalšího Bonda?

axn-craig-is-bond-1600x900

Jedna z nejvíce perspektivních rolí v celém Hollywoodu je bezpochyby ta Jamese Bonda. Tajný britský agent totiž odjakživa zaručil herci, který ho ztvárnil, slávu nebo alespoň velmi dobrou finanční dotaci na několik let dopředu. A o tom, že se filmy o milovníkovi protřepaného Martini a krásných žen jen tak nepřestanou točit, svědčí i fakt, že James Bond na plátně pronásleduje padouchy už přes padesát let. Poslední bondovka Spectre sice neměla takový masivní kritický ohlas jako předchozí Skyfall, ale stále byla velmi výdělečným projektem. Přesto se však objevily náznaky, že pro herce Daniela Craiga by to měl být jeho poslední film s Bondem. Craig se nechal slyšet, že se po natáčení cítí unavený a už za nic na světě nechce agenta hrát! 

LOGICKÉ CHYBY V AKČNÍCH FILMECH

Před rokem na turné Spectre Craig řekl, že by si raději "zlámal zápěstí" než by znovu hrál agenta 007. Od té doby se objevilo mnoho potenciálních jmen herců, kteří by ho mohli nahradit. Mluvilo se dokonce i o Tomu Hiddlestonovi! Nakonec se však vše ukázalo jako obyčejné drby. Daniel Craig totiž nedávno na New Yorker Festivalu oznámil, že nemá zájem bondovky opustit: "Jsem si dobře vědom, že mám jednu z nejlepších prací na světě. A budu ji dělat do té doby, až mě z ní vykopnou. Kdybych teď přestal Bonda hrát, strašně by mi chyběl."  

(Getty Images)

Vypadá to tedy nadějně a Craig si pravděpodobně určitě zahraje v připravovaném Bondovi 25. Snad mu v tom nebude bránit ani množství projektů, na kterých nyní pracuje (například film Logan Lucky Stevena Soderbergha, kvůli kterému si odbarvil vlasy). Nyní už jen můžeme čekat a doufat, že producenti nového Bonda brzy oznámí další novinky ohledně natáčení!

(Getty Images)