Dají se Chloé a Rocher nakonec dohromady?

axn-chloe-and-rocher-1600x900

Dočká se hlavní hrdinka Profilu zločinu štěstí nebo ne?

V září se můžete těšit na šestou řadu seriálu Profil zločinu. Na co se v ní ale můžete těšit? Tato řada bude opravdu výjimečná - jejím prostřednictvím se s námi totiž rozloučí herečka Odile Vuillemin aka Chloé Saint-Laurent. Odile se rozhodla seriál opustit, aby se mohla věnovat i dalším projektům. Logická volba, pro fanoušky seriálu ale opravdu smutná zpráva.

GALERIE: FRANCOUZSKÉ SERIÁLY, KTERÉ JSME SI OBLÍBILI

(Foto: AXN/TF1)

Co však tato řada hlavní hrdince přinese? Doufejme, že šťastný konec. Chloé si toho v průběhu předchozích řad prožila opravdu mnoho, je tedy pochopitelné, že jí tvůrci chtějí konečně dopřát trochu klidu. Dokonce bychom se měli dočkat i špetky romantiky (že by mezi Chloé a detektivem Rocherem?). Její štěstí ale možná bude mít jen krátké trvání. Řada by prý totiž měla skončit výstřelem. Na koho ale bude namířen? Na to si budete muset počkat až do finále šesté řady!

Seriál Profil zločinu ale odchodem Odile Vuillemin zdaleka nekončí. V sedmé řadě ji nahradí Juliette Roudet, jejíž obličej bude pravidelným divákům seriálu jistě povědomý. Herečka se v něm již totiž objevila jako Adèle Delettre, skvělá kriminoložka, která s pařížským policejním týmem již pracovala na konci čtvrté a začátku páté řady. Uvidíme, jestli bude plnohodnotnou náhradou za skvělou Odile Vuillemin!

(Foto: AXN/TF1)