5 věcí, díky kterým bude finále druhé série seriálu Tým Škorpion naprosto boží!

axn-scorpion-finale

Nebojte se, ŽÁDNÉ SPOILERY!

Tým Škorpion je skvělá show, ale není to jen protože by se v ní děla akce nebo nějaké extra drama. V seriálu si totiž najde své každý člen rodiny, a také ti fanoušci, kteří se rádi zaměřují na detaily nebo skryté easter eggs. Konečné finále druhé řady seriálu jich totiž bude úplně napěchované. Zde je pět rad či vodítek, na které věci se soustředit (a trochu toho pohledu do zákulisí). 

ZAJÍMAVOSTI O WALTERU O’BRIENOVI

1. Podívejte se dobře na jazzovou desku, kterou Tim a Paige poslouchají - muž na obálce je Nicholas Wootton, jeden z producentů seriálu. Scénáristé taky vymysleli názvy jednotlivých písní, které najdete na zadní straně obalu desky.

2. Mobily v závěrečném dílu ve skutečnosti fungují, ale v postprodukci dodali na mobil prasklý display.

3. Koncept rozhraní brain-to-brain (BBI) je možný (!), ale jedná se novou technologii, která je zatím ve svých počátcích.

4. Ptáci v záběru jsou z druhu pelikána hnědého-kalifornského, který má tak trochu zvláštní hlas, takže to, co slyšíme v epizodě je volání ptáka jiného druhu.

5. Scott Porter je možná hudební génius. Pro scénu kde jeho postava (Tim Armstrong) má rozpoznat určité tóny, zavolal producenta seriálu a dožadoval se několika změn. Díky těmto málo změnám pak zůstane dialog opravdu věrný hudební teorii.

Dokonalost se skrývá v detailech, milí diváci! Proto se nezapomeňte dívat na finále druhé série oblíbeného seriálu Tým Škorpion na AXN a připravte se, protože něco OPRAVDU VELKÉHO půjde dolů!