Tým Škorpion = hodí se i pro děti?

scorpiontb

Znáte důvody, proč se slavná show hodí pro celou rodinu?

Walter a jeho tým okupují AXN se svoji show Tým škorpion, a kdo je při sledování seriálu nováčkem, může se ptát, zda je show opravdu vhodná pro celou rodinu. Přeci jen se v seriálu objevují záporáci a řeší se zde složité případy...nebojte, přišli jsme vás přesvědčit!

                                  VŠE, CO JSTE CHTĚLI VĚDĚT O EMOJI VE FILMU

(CBS)

Jak se producentům podařilo trefit tu správnou rovnováhu, takže seriál mohou sledovat diváci všech věkových kategorií? Eddie Kaye Thomas, který hraje Tobyho, řekl v rozhovoru, co si myslí, že dělá show tak přitažlivou pro široké spektrum lidí.

“Potkal jsem párek dětí v metru […] jeden z nich za mnou přišel a byl celý rozpačitý, bylo mu tak sedm nebo osm, a povídá mi ‘Ty jsi jeden z těch, co chytá zločince, žejo’. No nezní to super?”

(CBS) 

Eddie také rychle vysvětlil divákům, proč si myslí, že je seriál vhodný i pro malé děti. Připouští, že někdy je to těžké i pro něj držet krok s rychlým tempem děje a spletitých událostí.

“Někdy jsou události v seriálu trochu zmatečné, ale někdy je vše jasné a je to zábava.” A koneckonců to je přesně to, na čem dětem záleží, na zábavě! Nezapomeňte se dívat na Eddieho v akci a s ním i na celý tým každý den na AXN!

“Hodně kriminálních show je vlastně jen hromada mrtvol, tvrdí chlápci a nějaká záhada […] My sice máme také hodně akce, ale také máme to hlavní, a to je humor!”