Tyler Posey má novou přítelkyni!

axn-new-girl1600x900

Ach ta mladá láska! Měsíc poté, co se hollywoodská kráska, herečka a bývalá hvězda studia Disney Bella Thorne rozešla se svým přítelem, už stihla začít nový vztah. Jejím vyvoleným není nikdo jiný, než hvězda seriálu Vlčí mládě Tyler Posey. Ti dva během měsíce stihli svůj vztah oznámit snad všem sociálním médiím, které na světě existují!

12 FAKTŮ O TYLEROVI POSEYM Z VLČÍHO MLÁDĚTE

Taylor a Bella byli přátelé už od dětství. "Už si ani nepamatuji, kde jsme se potkali, ale v New Yorku jsem oba byli dětští modelové, než jsme se přesunuli do Los Angeles. To nám mohlo být tak 5 nebo 6 let,” vzpomíná Posey. Možná právě proto vznikaly různé klepy o jejich vztahu už v roce 2015. Posey vše ale popřel během jediného interview: “Bellin přítel a já jsme dobří známí a proto mezi mnou a Bellou rozhodně nic není.” Ale Hollywood je velmi malé místo a někdy je jen otázkou času, než se do sebe dva dobří přátelé doopravdy zamilují!

Thorne nedávno oslavila svoje devatenácté narozeniny s Poseym. Hvězda Vlčího mláděte sdílela selfie z oslavy narozenin na Instagramu. Je na ní on, Thorne a jeho velký pes. Sladká selfie sděluje světu: “Miluji tyhle ženské, tyhle rusovlasé krásky. Všechno nejlepší k narozeninám mé lásce @bellathorne promiň, že jsem se zpozdil o několik hodin, byl jsem příliš rozptýlen tvojí tváří.”

I když spolu Posey a Thorne chodí jen velmi krátce, stačili už sociální média zasypat svými obřími vyznáními lásky. Nechme se proto překvapit, jak se jejich vztah bude nadále vyvíjet!