Žhavé focení: Co o něm prozradila sexy zrzka Poppy Montgomery?

axn-poppy-interview-1600x900

Hlavní hvězda Vzpomínek promluvila o čtvrté řadě a dalších věcech!

Poppy Montgomery, kterou jistě znáte jako Carrie Wells ze seriálu Vzpomínky, je hodně vtipná a zábavná osoba. Nevěříte? Následující interview (během něhož se celou dobu smála) pro Bay Area HQ je toho jasným důkazem. Vybrali jsme z něj ty nejzajímavější momenty. Čtěte dále!

GALERIE: SEXY FOTKY ÚŽASNÉ POPPY MONTGOMERY

Teď již víme, že se seriál další řady nedočká, když Poppy ale interview dělala, byla ještě plná optimismu: "Čtvrtá řada, která byla těžce vydřená. Dvakrát nás zrušili, dvakrát jsme měnili kanály. Stále jsme ale zde."

(Foto: A&E Television Networks)

Herečka La La Anthony se k týmu přidala ve čtvrté řadě jako policejní lékařka Delina Michaels. Ona a Poppy spolu podle všeho velmi dobře vycházely. Dokonce stály za vznikem instagramového kalendáře, v něm se odhalili pánové ze štábu: "To jsme opravdu udělaly! Máme nejlépe vypadající štáb na světě. Kluci za kamerami všichni vypadají jako modelové pro Abercrombie & Fitch. Takže jsme se La La a já rozhodly, že musíme udělat kalendář sexy mužů seriálu Vzpomínky. Jednou jsme natáčeli na pláži a donutily jsme je všechny sundat si košili a pózovat s kamerami a stativy. Byla to fakt zábava."

A co nějaké další detaily ohledně kamarádství s La La? "La La je závanem svěžího vzduchu a je legrace s ní pracovat. Dělaly jsme spolu ve volném čase dubsmash videa pro Instagram a dokonce jsme si spolu šly po práci udělal tetování. Jsme jako dvanáctileté holky."

(Foto: A&E Television Networks)

Focení kalendáře poloodhalených mužů ale není jedinou nečekanou věcí, která se stala na place Vzpomínek: "Jedna naše producentka odcházela do dalšího seriálu a je to také moje nejlepší přítelkyně. Takže jsme se rozhodla ji veřejně znemožnit a přivedla jsme jí na plac striptéra, aby před ní tančil před celým štábem. Nechtěla jsem, ať odejde, takže jsem si řekla 'Víš co? Když odejdeš, musím ti objednat striptéra.'"

A teď otázka, na kterou jste možná čekali. Objeví se ještě někdy na sexy fotkách v časopisu Maxim? "Nedávno jsem porodila, takže to možná bude chvilku trvat. Ale uvažovala bych nad tím. Můj syn má nyní sedm a když najde tyto fotky na internetu, říká 'eeeh, fůj'. To si myslí o mých fotkách pro Maxim. Říká 'Proč sis na sebe nevzala nějaké oblečení?'"