Režisér Zombielandu se pustí do Krotitelů duchů 3?

axn-ghostbusters-3-620x348

 

Že bychom se konečně dočkali slibovaného sequelu?

Přestože se o tvorbě třetích Krotitelů duchů mluví už celá léta, nyní to vypadá, že je studio konečně odhodláno film natočit. Problémy ale pokračují. Po smrti Harolda Ramise, představitele Egona Spenglera a scenáristy obou předchozích filmů, se režisér Ivan Reitman rozhodl, že se na sequelu již nebude podílet a nechal si pro sebe jen producentskou pozici. To znamená, že celý projekt přišel o svého režiséra.

CO JSTE NEVĚDĚLI O KROTITELÍCH DUCHŮ

V Columbia Pictures to ale nevzdávají a uvažují, že by film přenechali Rubenu Fleisherovi (Zombieland, Gangster Squad – Lovci mafie), což je docela zajímavá volba. Zombieland byl sympatickou kombinací hororu a komedie (stejně jako Krotitelé duchů) a dokonce se v něm objevil původní Dr. Venkman. Pokud tedy Fleischer film skutečně dostane do rukou, nemuselo by to skončit špatně.

Co o filmu zatím víme? Že původní krotitelé budou zaučovat nové a zápletka se bude točit okolo elementárních částic a jejich vlivu na cestování mezi dimenzemi. A také to, že se Bill Murray bohužel ve své roli nevrátí.


(Columbia Pictures)