S.W.A.T.

Připravte se na adrenalinovou jízdu!

S.W.A.T.

Info

Sleduje dobrodružného poručíka ze skupiny S.W.A.T., který je rozpolcen mezi loajalitou k ulicím a povinností vůči svým kolegům důstojníkům, když má za úkol provozovat vysoce vyškolenou jednotku, která je poslední zastávkou pro řešení zločinů v Los Angeles.

V druhé řadě se členové jednotky SWAT dostanou do konfliktu s obchodníky s lidmi, kteří drží jako rukojmí děti, ale během záchranné operace zasáhne Los Angeles velké zemětřesení a ohrožuje celou jednotku. Také Hondo bude mít nečekaný osobní vztah s náměstkyní okresního prokurátora Niou Wellse ...

Bývalý mariňák Daniel “Hondo” Harrelson je ve třetí řadě seriálu S.W.A.T. rozpolcený mezi loajalitou k místu, kde byl vychován, a věrností ke svým bratrům v modrém. Přesto má vše, co potřebuje, aby byl vynikajícím vůdcem a překlenul propast mezi oběma světy!

Ve čtvrté řadě Hondo a členové jeho týmu konfrontují vzrůstající rasové napětí v Los Angeles. Tým S.W.A.T. bude také pronásledovat členy rozpadlého drogového kartelu El Diablo, kteří se skrývají ve městě, a džihádistickou skupinu, která je zodpovědná za bombové útoky.

V páté řadě oblíbeného seriálu je Hondo nucen odložit svůj odznak, protože je suspendován z velitele čety poté, co odhalí veřejnosti rasovou diskriminaci uvnitř LAPD. Nikdo neví, co bude dál s týmem - oddaní muži a ženy ze S.W.A.T.u čelí nejisté budoucnosti!  

V 6. řadě, během cesty do Bangkoku, kde trénují s nejlepším thajským týmem S.W.A.T., narazí Hondo a jeho bývalý vojenský kamarád Joe na rozsáhlou operaci s heroinem, která má spojení s Los Angeles, a najednou se ocitnou na útěku před mocným drogovým bosem.

NEJNOVĚJŠÍ OBSAH

Budoucnost, která nastala
Sci-fi nápady se stávají skutečností!
5 nepsaných filmových pravidel, co nám pijí krev
Milí tvůrci - přestaňte s těmi nesmysly!
15 nejděsivějších filmových koupelen
Po tomhle už nikdy nebudete chtít jít na záchod sami...
Vin Diesel a jeho životní moudra
Má lepší rady než vaše babička?
Herci, kteří na plátně předvedli své nádobíčko 18+
Nestyděli se stáhnout kalhoty dolů!
Herci, kteří vždy hrají detektivy
Kteří z nich jsou vaši oblíbení?
Ti nejvíc neschopní filmoví policajti
Ochránci zákona, co si fakt svůj odznak nezaslouží!
Nejlepší vynálezy Tonyho Starka
Škoda, že některé z nich neexistují!
Nejlepší filmy, které se odehrávají v džungli
Dobrodružství v pralese může mít mnoho tváří!

Sledujte nás na