Akční hvězdy v šílených reklamách z 90. let

axn-cheesy-ads-1600x900

Kdo se za peníze upsal k bizarnostem?     

Jste-li jedni z těch lidí, kteří věří, že celebrity byly vždy v pohodě a že všechny jejich role před kamerou jsou epické, pak asi zažijete velký šok. Dnes média vykreslují bezchybný obraz toho, jak žijí naše slavné celebrity, a jak pečlivě si vybírají filmy, ale v 90. letech neměly některé celebrity příliš šťastnou ruku s výběrem svých rolí pro některé reklamy...nebo ještě hůř, hráli v nich naprosto dobrovolně. Díky internetu se nám jejich nechvalně proslulé herecké výkony zachovaly až dodnes. Zde je 10 osobností, které se objevily v jedné trapné reklamě za druhou!

BUDE SE NATÁČET SMRTONOSNÁ ZBRAŇ 5!

1) Jean-Claude Van Damme - reklama Black Black Gum

Jean-Claude Van Damme je jednou z nejpopulárnějších osobností v Hollywoodu. Určitě jste viděli filmy, kde hrál jako hrdina, musíte ho vidět jako darebáka ve filmech, jako jsou Postradatelní 2, a musíte ho také vidět v reklamách jako je Black Black Gum. Van Damme rozhodně nebyl v rozpacích při natáčení bláznivé japonské reklamy, protože se zdá, že se těší z její bláznivosti.

2) Arnold Schwarzenegger – Alinamin V Energy Drink

Arnold Schwarzenegger hrál v reklamě na energetické nápoje Alinamin V společnosti Takeda Pharmaceutical Company. Pokud jste ji dnes viděli poprvé, upozorňujeme vás, že ji nikdy nebudete schopni dostat úplně ze své paměti. Tyto reklamy jsou to, co bychom v dnešní době nazvali absurdní a nepraktické, ale s Schwarzeneggerovým šíleným smíchem se dostávají na zcela novou úroveň.

3) Nicolas Cage – Sankyo Pachinko 

Nicolas Cage udělá pro peníze vše, kdykoli chce. Navíc řada reklam, kterou pro japonskou hazardní společnost Sankyo Pachinko udělal, svědčí o tom, že se slovo "rozpaky" se v jeho slovníku nenachází.

4) Sylvester Stallone – Ito šunka/Bayern párky

Když se řekne Sylvester Stallone okamžitě nás napadne Rambo a jeho fanoušci zvláště milují bojové scény, kde nakonec zabije zápornou postavu v přímém boji. Lidé, kteří viděli jeho japonskou reklamu na šunku proto museli mít vážně vysoké očekávání. Jenže místo pravého šunkového masakru máme podivně unylou reklamu, kde snad ani Stalone nemusel hrát. 

5) Harrison Ford – Pivo Kirin 


Harrison Ford je známý tím, že ve filmech hraje vážné role a zdá se, jako by bral i své pivo velmi vážně.

6) Lucy Liu – Dietní pivo Suntory 

V reklamě Suntory Diet Beer Lucy odporuje gravitaci tím, že jezdí na kole po mrakodrapu a dělá to vše díky pivu, které usrkává na konci reklamy!

7) Jean-Claude Van Damme - reklama na Volvo 

Více než 87 milionů lidí sledovalo, jak hora svalů z Bruselu dělá roznožku mezi dvěma nákladními vozy Volvo. Ikonické, ale kýčovité.

8) Chuck Norris - parodie reklamy na Volvo 

Chuck Norris parodoval slavnou reklamní kampaň Volvo "Epic Split" Jean Claude Van Damma tím, že dělal roznožku mezi dvěma letadly a téměř tucet mužů mu balancoval na jeho hlavě ve tvaru vánočního stromku. Falešné, digitální, ale zábavné.

9) Dolph Lundgren - Žvýkačka Hubba Bubba 

Pokud může Jean-Cleade Van Damme dělat reklamy, bylo byl správné, by měl Dolph Lundgren také jednu!

10) Kevin Sorbo -  Šampon Pert Plus 


Kevin Sorbo myslí na své vlasy, ale není to jediná věc, na kterou myslí!