Tuhle dovolenou budete milovat!

axn-seriesvacation-open

Dovolená na základě vašich oblíbených seriálů!

Je čas dovolených a vsadíme se, že my všichni potřebujeme nějakou tu inspiraci. Pokud vás nic nepadá a beznadějně brouzdáte na nabídce last minute cestováních kanceláří, přicházíme my se svými nápady, které by vás určitě mohly zajímat! Vezměte si například svoji oblíbenou televizní show, kam vás zavede? Jste připraveni?! Tak jdem na to! Buďte opatrní: Na našem seznamu jsou jen úžasné místa, takže si připravte zápisník a peněženku.

1. Havaj 5-0

Je přirozené, když si někdo myslí, že správná dovolená = palmy, pláže a voda. Havaj 5-0 má všechno a navíc ještě filmové lokality, které potřebujete, ať už jste fanoušek Havaje 5-0 nebo ne. Existuje mnoho zájezdů, které vás zavedou do vašich oblíbených míst - stačí si sednout a popíjet svůj koktejl, zatímco si užíváte slunce a krásu. 

Makai Katamaran (který můžete vidět o pohled výše) je v přístavu Kewalo a najdete ho v seriálu v epizodě 17, Powa Maka Moana.

2. Království

Ne každý touží po teplém moři: malebné Irsko je perfektní místo pro milovníky chladu.


Mezi místa natáčení patří hrad Ashford a zámek Charleville.

3. Downton Abbey

Anglie= Downton Abbey - dobrou zprávou je, že si můžete snadno pronajmout úžasný pokoj v řadě domků na Downton-esque.


Například, 500 let starý dvorní dům Manor hostil tak vznešené hosty jako krále Karla, vy můžete být další ...

4. Cizinka

Ve Skotsku musíte zažít pravou skotskou Vysočinu.

Perthův Scone Palace kdysi sloužil jako sídlo Parlamentu a vrcholné místo švédských králů, jako byl Macbeth a Robert Bruce.

5. Ničemové
Zpět k varování: Ačkoli byl seriál natočen v Belize, spíše v Puerto Rico. Takže je jasné, kam musíte jít (ale mějte na paměti, že Belize je dobré, takže můžete kombinovat oba).

(Casa Hines)

Casa Hines v Rincón, Puerto Rico, kde hraje většina šílených herců ze seriálu, je to fascinující vila, kde si můžete odpočinout.