5 novinek o úžasné Kirsten Vangsness!

kirstentb

Znáte všechna její tajemství?

Kirsten Vangsness si zahrála v seriálu Myšlenky zločince Penelope Garciu, jednu z nejoblíbenějších televizních postav posledních deseti let. O její postavě toho možná diváci ví hodně, ale pojďte se podívat, co o sobě prozradila herečka během rozhovoru se svými fanoušky!   

7 VĚCÍ, KTERÉ BYSTE MĚLI VĚDĚT O PENELOPE GARCII

1.    Všichni její příbuzní jsou velkými fanoušky její práce, ale nesledují Myšlenky zločince. Není to proto, že by se jim seriál nelíbil, ale nechtějí se dívat na některé násilné scény, ve kterých musí Kirsten hrát. 

(Foto: Europress/ Getty Images)

2.     Postava Penelope Garcii má velmi specifický styl oblékání, do kterého se zamilovala i Kirsten. Někdy se dokonce nechává jejím stylem oblékání i inspirovat.

3.     Když se jí fanoušci zeptali, kterou postavu by si ráda zahrála, odpověděla, že Sergia, Penelopinu kočku. Kirsten si ve své herecké tvárnosti rozhodně věří!

 

(Foto: Europress/ Getty Images)

4.     Jejím skrytým talentem je umět mixovat hudbu pro různé společenské události. Přátelé si od ní klidně mohou nechat udělat hudbu jak pro ranní rozcvičku, tak pro taneční party. Vsadíme se, že tohle byste do ní rozhodně neřekli!

5.       Když se jí zeptáte, jaké jsou její nejoblíbenější scény ze seriálu, vždy si vybere ty, kdy se na scéně pohybují skoro všichni herečtí kolegové. To rozhodně svědčí o tom, že Kirsten je správný týmový hráč!

Nenechte si proto uniknout nové díly seriálu Myšlenky zločince!

 

(Foto: Europress/ Getty Images)