"NCIS: NOLA" se potýká s kontroverzí!

nolatb

Další skandál v Námořní vyšetřovací službě!

Svět televize se otřásl v základech po té, co herečka Pauley Perrette oznámila důvod, proč opustila show a napsala na Twitteru, že trpěla "několika fyzickými útoky". V té době vydala CBS prohlášení, které odhalilo, že se Pauley opravdu dostala do kontaktu na pracovišti a televize společně s ní hledala řešení.

Nyní prochází televize dalším skandálem poté, co Brad Kern z "NCIS: New Orleans" byl obviněn z různých útoků, včetně sexuálního obtěžování, diskriminace žen a rasismu.

BYLA PAULEY PERRETTE ZNEUŽITA PŘI PRÁCI NA NCIS?!

(CBS)

Kern se do seriálu NCIS: New Orleans dostal uprostřed druhé sezóny, v roce 2016, a brzy poté začaly stížnosti plynout z jeho nevhodného chování. Tyto problémy byly poprvé zveřejněny společností Variety v prosinci 2017, kdy časopis informoval o vyšetřováních. Zatímco v té době CBS uvedla, že oba problémy byly vyřešeny v disciplinárním opatření, Kern byl nyní konzultantem v show NCIS:NOLA.

Bývalá minulost showrunnera je navíc plná příběhy o jeho nevhodném chování a někteří jeho bývalí kolegové ho popisují jako (sexuálního) dravce.

Chris Silber, který je výkonným producentem NCIS: NOLA, bude nyní showrunnerem a snad obstojí v této roli lépe než jeho předchůdce.