Seriál Nezvěstná bude mít na podzim premiéru na AXN!

axn-absentia-pr-1600x900

Připravte se na vyváženou porci dramatu a krimi!

Seriál Nezvěstná, který vychází z produkce SPT Networks, bude mít premiéru tento podzim na AXN kanálech po celém světě! V seriálu bude účinkovat známá herečka Stana Katic a seriál samotný měl premiéru 16. června na 57. Monte Carlo Television Festival.

FILMAŘI, KTERÉ MŮŽETE SLEDOVAT NA INSTAGRAMU

Seriál vypráví příběh agentky FBI Emily Byrne (Stana Katic), která ve chvíli, kdy je na stopě jednomu z největších Bostonských vrahů, zmizí beze stopy a je po čase prohlášená za mrtvou. O šest let později je však nalezena napůl mrtvá a s amnézií v chatrči kdesi v lesích. Po návratu domů zjišťuje krutou realitu: její muž (Patrick Heusinger) se znovu oženil a její syn byl vychován jinou ženou. Navíc je nyní podezřelá ze série vražd...

(SPT Networks) 

V seriálu se setkáte se Stanou Katic, kterou můžete znát ze seriálu Castle na zabití, která hraje roli Emily Byrne. Dalším hercem je Ralph Ineson (Hra o trůny, filmy s Harrym Potterem), který bude hrát speciálního agenta Adama Radforda. Uvidíme také Patricka Heusingerina v roli Emilyna manžela, Nicka Duranda, jehož city budou rozděleny mezi jeho současnou manželku a znovu nalezenou ex-manželku.

Intenzivní seriál vám nabídne skvělý mix dramatu a kriminálky, takže přináší rozhodně velké osvěžení pro žánr televizní kriminálního dramatu! Rozhodně se můžete začít těšit. Seriál měl premiéru letos na Monte Carlo Television Festival, který patří mezi nejprestižnější světové festivaly pro televizní tvorbu.

(SPT Networks) 

V dalších rolích uvidíte:

Cara Theobold – Alice Durand, nová žena Nicka Duranda (Panství Downton)

Angel Bonanni – Tommy Gibbs, detektiv (Salsa Tel Aviv, Rock – Ba Casba)

Neil Jackson – Jack Byrne, bratr Emily (Quantum of Solace, Noční zvířata)

Richard Brake – Conrad Harlow, hlavní podezřelý v případě Emilyna zmizení (Batman začíná, Špión)

Patrick McAuley – Flynn Durand, syn Nicka a Emily (V zajetí démonů 2)

(SPT Networks)