Prozíravost

Dále na programu: Čtvrtek, Červenec 5

Vysílací časy: Prozíravost

close
Čtvrtek, 5 Čvc
Perception 301 - Paris
Řada 3
Epizoda 1
Čtvrtek, 5 Čvc
Perception 302 - Painless
Řada 3
Epizoda 2
Čtvrtek, 5 Čvc
Perception 304 - Possession
Řada 3
Epizoda 4
Čtvrtek, 5 Čvc
Perception 305 - Eternity
Řada 3
Epizoda 5
Pátek, 6 Čvc
Perception 306 - Inconceivable
Řada 3
Epizoda 6
axn-perception-3

Info

Dr. Daniel Pierce (Eric McCormack) je neurovědec přednášející na univerzitě, ale také konzultant pro FBI. Jenže to není vše. Je také paranoidní schizofrenik, který, když se na chvíli ocitne bez svých léků, trpí různými halucinacemi, které však občas pokládá za dar a je díky nim schopen pochopit souvislosti, které zdravá mysl nemůže postřehnout. Daniel se do služeb FBI dostal za pomoci své bývalé studentky Kate Moretti (Rachael Leigh Cook), která věří jeho instinktům jako nikdo jiný na světě.  Děkan vysoké školy , Paul Haley (LeVar Burton), je Danielovým dlouholetým přítelem, který ho vždy podpoří. Zároveň si ale uvědomuje, kde stojí zájmy školy a kde zájmy jeho přítele. Daniel v neposlední řadě často využívá pomoci svého asistenta Maxe (Arjay Smith), který mu často chrání záda a udržuje ho při smyslech. 

I v druhé sérii pokračuje boj profesora s jeho zákeřnou nemocí, ale i tak nepřestává bojovat i s podobně nemocnými jedinci, kteří se pohybují na hraně zákona. Děsivý však pro profesora zůstává fakt, že velmi dobře vidí, že některé symptomy se zločinci má naprosto stejné... dokáže Pierce ještě kontrolovat svoje chování?

Třetí sezóna začíná, když Pierce pobývá v Paříži, kde se rozhodne prozkoumat riskantní mezinárodní případ. Max a Dean Paul Haley se ale rozhodli přivést Pierce zpět do Chicaga.

Reklama
Reklama

Sledujte nás na