Tohle fanoušci Sherlocka jen tak nepřekousnou!

axn-sherlock-1600x900

Cumberbatch a Freeman se pohádali kvůli seriálu! 

Minulý měsíc si herec Martin Freeman stěžoval, že dělat 4. sérii slavného seriálu nebylo už tak "zábavné" kvůli rostoucímu očekávání fanoušků. A nedávno se i Benedikt Cumberbatch rozhodl vyjádřit ke stejnému tématu. Samozřejmě, že média nemohla odolat pokušení a dotlačila herce k tomu, aby řekl svůj opravdový názor na tuto záležitost.

MLADÝ CUMBERBATCH BYL K ZULÍBÁNÍ!

Zdá se však, že Cumberbatch je na straně fanoušků, a to dokonce až tak daleko, že nazývá Freemanova slova "patetická!" "Je to docela patetické, jestli je to všechno, co děláte, ovlivněno očekáváním. Nevím. Já s tím nutně nesouhlasím ... Já prostě necítím tuto záležitost stejným způsobem."

(BBC)

Možná bylo něco na drbu z loňského roku, který říkal, že Cumberbatchovo a Freemanovo přátelství se dostalo do bodu mrazu. Možná to byly jen pomluvy, každopádně to ale vypadá, že se jejich vztah rozhodně nezlepšil.  

 

(BBC)

Je zřejmé, že herci mají extrémní rozdíly v názorech. To by mohlo být nepříjemné, kdyby se někdy vrátili k práci na Sherlockovi, ale hvězdy samy řekly, že to v nejbližší době neplánují. Ve skutečnosti zatím pouze Steven Moffat doufá, že se někdy natočí pátá série moderního pojetí dobrodružství slavného detektiva...