Neuvěříte, jaký je věk hvězdy seriálu Tělo jako důkaz!

axn-the-body-of-proof-actress-looks-so-young-1600x900

Jaké je tajemství Dany Delany?

Herečce Daně Delany by mohly její krásu závidět i mnohem mladší kolegyně. Vypadá mladě a atraktivně, zároveň ale i inteligentně. Jakým překvapením je, že má představitelka hlavní role v seriálu Tělo jako důkaz již 60 let! Hvězda známá především ze seriálu Zoufalé manželky rozhodně zoufalá není - právě naopak. Její kariéra se s rolí Dr. Megan Hunt posunula ještě dále a vy můžete její herecký výkon sledovat pravidelně na AXN!

CO NÁM FORENZNÍ VĚDCI TAJILI?

(ABC)

Danini fanoušci možná zvěsti o plastických operacích, které herečka podstoupila, neslyší rádi, odborníci ale tvrdí, že si rozhodně nechala vylepšit svou pleť. I přes její výroky o nechuti k botoxovým injekcím její hladká a plná pleť svědčí o tom, že Dana pravděpodobně změnila názor.

(Europress/Getty Images)

Ať už pravda leží kdekoliv, podle ní za jejím mladistvým vzhledem údajně stojí muži, kterými se obklopuje. "Už od svých dvaceti jsem randila s mladšími muži," přiznala Dana s úsměvem. "Když mi bylo 29, chodila jsem s někým, kdo měl 21 let." Mezi jejími vztahy byl také o 11 let mladší znalec vína nebo spisovatel, který měl dokonce o 14 let méně než ona. "Nikoho mladšího už opravdu mít nemohu. To je můj limit. Ale s mladšími muži je větší zábava. Mám ráda jejich energii. Sama jsem si vždy připadala mladší, než jsem." Ať už si o jejím netradičním přístupu myslíte cokoliv, evidentně to funguje!