Vražedná práva

Dále na programu: Středa, Září 6

Vysílací časy: Vražedná práva

close
Středa, 6 Zář
How To Get Away With Murder 301 - We're Good People Now
Řada 3
Epizoda 1
Středa, 13 Zář
How To Get Away With Murder 302 - There Are Worse Things Than Murder
Řada 3
Epizoda 2
Čtvrtek, 14 Zář
How To Get Away With Murder 302 - There Are Worse Things Than Murder
Řada 3
Epizoda 2
Středa, 20 Zář
How To Get Away With Murder 303 - Always Bet Black
Řada 3
Epizoda 3
Čtvrtek, 21 Zář
How To Get Away With Murder 303 - Always Bet Black
Řada 3
Epizoda 3
htgawm1600x900

Info

Inteligentní, charismatická a svůdná profesorka práv Annalise Keating (Viola Davis) se zaplete se do velmi ošemetné situace společně se čtyřmi studenty navštěvujícími její seminář. Ti netušili, že již brzy budou muset naučené informace a schopnosti použít ve skutečném životě. Brilantní, sexy právní thriller plný napětí mají na svědomí producentky Shonda Rhimes a Betsy Beers, které se podílely na úspěšných seriálech Chirurgové a Skandál.

Na začátku druhé řady jsou studenti stále v šoku ze Rebecčina zmizení. Zatímco se ale Annalise a Frank snaží zjistit, kdo ji zabil, musí všichni jednat nenápadně a zabývat se dalšími právními případy. Nová řada přinese i nové postavy, diváci se tak mohou těšit na Kendricka Sampsona známého ze seriálu Upíří deníky nebo na Famke Janssen, která se v několika epizodách objeví jako brilantní a uznávaná obhájkyně.

Ve třetí sérii se Annalise ze všech sil snaží, aby z jejích studentů byli co nejlepší obhájci. Představí se nám tak hned několik nových postav. Frank se však ztratí a Annalise a Nate se ho snaží najít, přitom vrah Wallace Mahoney je nenalezen. A navíc někdo spálí na popel Annalisin dům!

Reklama
Reklama

Nejnovější obsah

Sledujte nás na