Tým Škorpion

axn-scorpion-4

Info

Hlavním hrdinou napínavého dramatu inspirovaného skutečnými událostmi je excentrický génius Walter O'Brien a jeho tým brilantních společenských odpadlíků, kteří jsou poslední obranou proti komplexních technologickým hrozbám moderního světa. Nový projekt Ministerstva vnitřní bezpečnosti, O'Brienův "Tým Škorpion", zahrnuje experta na behaviorální vědy Tobyho Curtise, talentovanou mechaničku Happy Quinn a milovníka statistiky Sylvestera Dodda. Schopnosti těchto výjimečných jedinců pravidelně udivují federálního agenta Cabea Galloa, jenž s O'Brienem sdílí tragickou minulost. Zatímco se ale členové týmu cítí dobře v přítomnosti jeden druhého, sociální vztahy mimo jejich kroužek je uvádějí do rozpaků. Musejí se tedy spolehnout na pomoc prakticky myslící servírky Paige Dineen, jejíž syn rovněž vykazuje neobvyklou inteligenci a nadání. 

V druhé sérii se sejde obranný tým kvůli tomu, že ruský satelit, který je na jaderný pohon, hrozí explozí a musí být odkloněný z dráhy ještě dřív, než vybuchne nad Jižní Amerikou! Kromě této nukleární krize mají Walter a Paige dost starostí se svou láskou. 

Ve finále 2. sezóny se každý člen týmu zabýval vlastními osobními problémy. Třetí sezóna má časovou osu, která začíná hodinu po 2. sezóně a Walter (Elyes Gabel) si připustí, že má city pro Paige Dineen (Katharine McPheeová). Kromě romantiky bude třetí série naplněna akcí a napětím. Některé události budou navazovat na staré koleje a můžete se těšit i na návaznost k předchozím epizodám, v nichž některé byly inspirovány některými populárními a ikonickými filmy.

Čtvrtá řada seriálu začíná tím, že Tým Škorpion je nucen spolupracovat se svým starým nepřítelem Markem Collinsem, aby společně zabránili vyhynutí lidstva. Mezitím Walter a Paige bojují se svým novým vztahem...

Sledujte nás na