Námořní vyšetřovací služba

Dále na programu: Pondělí, Červenec 22

Vysílací časy: Námořní vyšetřovací služba

close
Pondělí, 22 Čvc
Ncis 16002 - Love Thy Neighbor
Řada 16
Epizoda 2
Pondělí, 22 Čvc
Ncis 16003 - Boom
Řada 16
Epizoda 3
Úterý, 23 Čvc
Ncis 16003 - Boom
Řada 16
Epizoda 3
Úterý, 23 Čvc
Ncis 16003 - Boom
Řada 16
Epizoda 3
Úterý, 23 Čvc
Ncis 16004 - Third Wheel
Řada 16
Epizoda 4
Námořní vyšetřovací služba

Info

Tým speciálních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, na jaké pozici stojí podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon), houževnatý vyšetřovatel, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty.

V desáté řadě seriálu mohou diváci očekávat mnohé změny. Celý tým se vzpamatovává z tragédie, která se stala na konci deváté série a dále pátrá po zloduchovi Harper Dearingovi. Po útoku na samotné NCIS vydal i prezident prohlášení, aby vše probíhalo s "extrémní opatrností". Všechny síly se soustředí na dopadení zločince! Navíc mezi tím zmatkem a obavami se snaží Ducky zbavit svého zlomeného srdce...

V 11. sezóně se tým NCIS zabývá následky výbuchu. Tony cestuje do Izraele při hledání pohřešované Zivy a Gibbs a McGee míří do Afghánistánu, aby vyřešili vraždu. Nová analytička Eleanor "Ellie" Bishop se připojí k týmu, aby pomohla s případem, který před dvěma lety předpověděla. 

Sezóna 12. začíná s Gibbsem a McGeeem, kteří cestují do Ruska, aby doprovodili počítačového inženýra NCIS zpátky do Ameriky, ale věci se změní, když se jejich vrtulník stane terčem útoku a to donutí Gibbsa a McGeye bojovat o holý život proti ruským žoldnéřům...

Ve 13. sezóně pokračují speciální agenti ve vyšetřování všech zločinů s vazbami na námořní sbor, od vražd a špionáží po terorismus a odcizené ponorky.

Na začátku 14. řady vyšetřuje tým NCIS smrtící explozi automobilu v DC, která podivně souvisí se zvláštním agentem NCIS Nicholasem Torresem (Wilmer Valderram), který před šesti měsíci zmizel při tajné misi v Argentině.

15. sezóna NCIS se vrací dva měsíce poté, co byli zvláštní agenti Gibbs (Mark Harmon) a McGee (Sean Murray) naposledy viděni bojovat se skupinou rebelů v Paraguay. Nebezpečná mise z minulé sezóny navždy změní každého člena týmu! 

16. sezóna NCIS začíná měsíc poté, co byl Vance (Rocky Carroll) unesen teroristou, který před lety v Afghánistánu mučil zvláštní agentku Sloane (Maria Bello). Zatímco zvláštní agent Gibbs (Mark Harmon) přebírá roli ve Vanceově nepřítomnosti, tým po něm pátrá po celém světě! 

NEJNOVĚJŠÍ OBSAH

Budoucnost, která nastala
Sci-fi nápady se stávají skutečností!
5 nepsaných filmových pravidel, co nám pijí krev
Milí tvůrci - přestaňte s těmi nesmysly!
15 nejděsivějších filmových koupelen
Po tomhle už nikdy nebudete chtít jít na záchod sami...
Vin Diesel a jeho životní moudra
Má lepší rady než vaše babička?
Herci, kteří na plátně předvedli své nádobíčko 18+
Nestyděli se stáhnout kalhoty dolů!
Herci, kteří vždy hrají detektivy
Kteří z nich jsou vaši oblíbení?
Ti nejvíc neschopní filmoví policajti
Ochránci zákona, co si fakt svůj odznak nezaslouží!
Nejlepší vynálezy Tonyho Starka
Škoda, že některé z nich neexistují!
Nejlepší filmy, které se odehrávají v džungli
Dobrodružství v pralese může mít mnoho tváří!

Sledujte nás na