Námořní vyšetřovací služba

16. řada již brzy!

Vysílací časy: Námořní vyšetřovací služba

close
Čtvrtek, 29 Zář
Ncis 15021 - One Step Forward
Řada 15
Epizoda 21
Čtvrtek, 29 Zář
Ncis 15022 - Two Steps Back
Řada 15
Epizoda 22
Čtvrtek, 29 Zář
Ncis 15023 - Fallout
Řada 15
Epizoda 23
Čtvrtek, 29 Zář
Ncis 15024 - Date With Destiny
Řada 15
Epizoda 24
Pátek, 30 Zář
Ncis 15021 - One Step Forward
Řada 15
Epizoda 21
Námořní vyšetřovací služba

Info

Tým speciálních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, na jaké pozici stojí podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon), houževnatý vyšetřovatel, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty.

V desáté řadě seriálu mohou diváci očekávat mnohé změny. Celý tým se vzpamatovává z tragédie, která se stala na konci deváté série a dále pátrá po zloduchovi Harper Dearingovi. Po útoku na samotné NCIS vydal i prezident prohlášení, aby vše probíhalo s "extrémní opatrností". Všechny síly se soustředí na dopadení zločince! Navíc mezi tím zmatkem a obavami se snaží Ducky zbavit svého zlomeného srdce...

V 11. sezóně se tým NCIS zabývá následky výbuchu. Tony cestuje do Izraele při hledání pohřešované Zivy a Gibbs a McGee míří do Afghánistánu, aby vyřešili vraždu. Nová analytička Eleanor "Ellie" Bishop se připojí k týmu, aby pomohla s případem, který před dvěma lety předpověděla. 

Sezóna 12. začíná s Gibbsem a McGeeem, kteří cestují do Ruska, aby doprovodili počítačového inženýra NCIS zpátky do Ameriky, ale věci se změní, když se jejich vrtulník stane terčem útoku a to donutí Gibbsa a McGeye bojovat o holý život proti ruským žoldnéřům...

Ve 13. sezóně pokračují speciální agenti ve vyšetřování všech zločinů s vazbami na námořní sbor, od vražd a špionáží po terorismus a odcizené ponorky.

Na začátku 14. řady vyšetřuje tým NCIS smrtící explozi automobilu v DC, která podivně souvisí se zvláštním agentem NCIS Nicholasem Torresem (Wilmer Valderram), který před šesti měsíci zmizel při tajné misi v Argentině.

15. sezóna NCIS se vrací dva měsíce poté, co byli zvláštní agenti Gibbs (Mark Harmon) a McGee (Sean Murray) naposledy viděni bojovat se skupinou rebelů v Paraguay. Nebezpečná mise z minulé sezóny navždy změní každého člena týmu! 

16. sezóna NCIS začíná měsíc poté, co byl Vance (Rocky Carroll) unesen teroristou, který před lety v Afghánistánu mučil zvláštní agentku Sloane (Maria Bello). Zatímco zvláštní agent Gibbs (Mark Harmon) přebírá roli ve Vanceově nepřítomnosti, tým po něm pátrá po celém světě! 

NEJNOVĚJŠÍ OBSAH

5 nepsaných filmových pravidel, co nám pijí krev
Milí tvůrci - přestaňte s těmi nesmysly!
15 nejděsivějších filmových koupelen
Po tomhle už nikdy nebudete chtít jít na záchod sami...
Vin Diesel a jeho životní moudra
Má lepší rady než vaše babička?
Herci, kteří na plátně předvedli své nádobíčko 18+
Nestyděli se stáhnout kalhoty dolů!
Herci, kteří vždy hrají detektivy
Kteří z nich jsou vaši oblíbení?
Ti nejvíc neschopní filmoví policajti
Ochránci zákona, co si fakt svůj odznak nezaslouží!
Nejlepší vynálezy Tonyho Starka
Škoda, že některé z nich neexistují!
Nejlepší filmy, které se odehrávají v džungli
Dobrodružství v pralese může mít mnoho tváří!
15 nejlepších filmových robotů
Zahráli to líp než lidi!

Sledujte nás na