Nezvěstná

Třetí řada od 18. listopadu!

Vysílací časy: Nezvěstná

close
Středa, 18 Lis
Absentia 03001 - Tabula Rasa
Řada 3
Epizoda 1
Středa, 18 Lis
Absentia 03002 - Capta Est
Řada 3
Epizoda 2
Čtvrtek, 19 Lis
Absentia 03001 - Tabula Rasa
Řada 3
Epizoda 1
Čtvrtek, 19 Lis
Absentia 03002 - Capta Est
Řada 3
Epizoda 2
Středa, 25 Lis
Absentia 03003 - Nosce Inimicum
Řada 3
Epizoda 3
axn-absentia-3

Info

Děj seriálu, ve kterém hlavní roli ztvárnila Stana Katicová (Castle na zabití), sleduje agentku FBI Emily Byrneovou (Stana Katicová), jež se beze stopy ztratila během stíhání jednoho z nejznámějších sériových vrahů v Bostonu a je prohlášena za mrtvou. O šest let později je nalezena polomrtvá v jakési chatrči v lesích, přičemž si na nic z celého období své nezvěstnosti vůbec nevzpomíná. Po návratu domů zjistí, že se její manžel znovu oženil a jejího syna vychovává cizí žena. Zanedlouho se zaplétá do nové série vražd.

Ve druhé řadě se Emily podaří najít a zabít svého únosce a pokouší se navázat normální vztahy se svým synem Flynnem a bývalým manželem Nickem. Její posedlost hledáním odpovědí na otázky, které ji neustále pronásledují, ovšem odhalí sériového vraha a rozsáhlé spiknutí, které ohrožuje nejenom její rodinu. 

Třetí řada začíná tři měsíce po událostech 2. řady, Emily Byrne se snaží prokázat svou nevinu a tvrdě pracuje, aby byla pro svého syna nejlepší matkou. Vše se ale zkomplikuje, když se ukáže, že jeden z případů jejího bývalého manžela Nicka je pro Emily příliš osobní, a může ohrozit rodinu, kterou se Emily zoufale snaží udržet pohromadě. 

Reklama
Reklama

Sledujte nás na